امیراحمدی، مجری شبکه یک سیما که به دلیل اظهارات جنجالی‌اش درباره پرسپولیس ممنوع‌الفعالیت شده بود، بار دیگر به صداوسیما برگشت

پایگاه خبری / تحلیلی نگامامیراحمدی، مجری شبکه یک سیما که به دلیل اظهارات جنجالی‌اش درباره پرسپولیس ممنوع‌الفعالیت شده بود، بار دیگر به صداوسیما برگشت.

چندی پیش اظهارات عبدالرضا احمدی مجری شبکه یک صداوسیما در یک برنامه زنده تلویزیونی در خصوص قهرمانی های پرسپولیس که موجب خشم و اعتراض هواداران این تیم شد ، این مجری باسابقه در فضای مجازی کلیپی را منتشر کرد و از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

حتی شبکه یک سیما بعد از واکنش هواداران پرسپولیس و مدیران این تیم مبنی بر تحریم صداوسیما، مجبوربه عذرخواهی از پرسپولیس و هوادارانش شد. 

با این همه اظهارات امیر احمدی و کنایه های اودر خصوص هواداران پرسپولیس و القا کردن اجباری بودن عذرخواهی اش باعث شد تا دوباره در فضای مجازی واکنش های تندی علیه او صورت بگیرد و پس از آن مدیر حقوقی پرسپولیس خبر از شکایت رسمی از دو مجری صداوسیما داد.

ماجرایی که گویا باعث شد تا مدیران شبکه یک این مجری را از این شبکه اخراج کنند. این خبری بود که در فضای مجازی منتشر شد.

حال خبر می رسد مسئولان صداوسیما پس از مدتی از برکناری امیراحمدی دوباره تصمیم گرفته اند تا این مجری جنجالی را در شبکه یک بگمارند.