انتشار خبر فیک ترور رستم‌قاسمی در آستانه انتخابات

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، برخی در مطالبی از ترور ناکام سردار رستم‌قاسمی که او را مسئول دور زدن تحریم های ایران نامگذاری کردند خبر دادند!

این منابع که هویت مشخصی هم ندارند مدعی شدند:” دیروز موساد قصد داشت بر اساس طراحی قبلی، رستم قاسمی را در لبنان ترور کند که ناکام ماند.سازمان اطلاعات و عملیات ویژه رژیم اسراییل تصمیم گرفته بعد از ایجاد مانع در روند صنعت هسته ای ایران ضربات مهلکی را به شریان های اقتصادی کشور وارد کند.در تقسیم بندی دشمنی با ایران سرویس اطلاعاتی آمریکا مسئول وارد ساختن ضربات اقتصادی به کشور بود که اخیرا موساد نیز به کمک آنها آمده و عملیات ناکام لبنان برای ترور معاون اقتصادی نیروی قدس سپاه مصداق روشن تغییر فاز نسبی موساد است”.

آن‌ها در ادامه ادعاهای خود نوشتند:”این خبر توسط سرویس اطلاعاتی ترکیه به اطلاع دستگاه امنیت کشورمان رسیده و آنها نیز با تمهیداتی مانع از این اقدام شدند.بر اساس آخرین برآوردها رستم قاسمی سه برابر دولت نفت می فروشد و این روزها بسیاری از مراودات مالی ایران بر عهده معاونت اقتصادی نیروی قدس سپاه است”.

این ادعاها در حالی مطرح شده که رستم‌قاسمی فعالیت‌های زیرپوستی انتخاباتی خود را ماه‌هاست آغاز کرده و فیک‌نیوز فوق می‌تواند تکه‌ای از پازل تبلیغاتی باشد.

خبرگزاری صداوسیما هم از قول یک منبع مطلع نوشت: خبر ترور رستم قاسمی، وزیر اسبق نفت ایران به دست عوامل موساد در لبنان صحت ندارد و ایشان در سلامت کامل هستند.

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: ساعاتی پیش شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد که رستم قاسمی وزیر نفت دولت دهم در لبنان به دست موساد ترور شده، ولی ترور ناموفق بوده است.

پس از پیگیری ها، منابع مطلع این خبر را تکذیب کردند.