انتقاد شدید نماینده مجلس ایران از مسئولان جمهوری اسلامی: متاسفانه با رفتارهای اشتباه خود اسلام را هم ذلیل و ناتوان کردیم و نه اقتصاد اسلامی ساختیم و نه سیاست اسلامی و نه اخلاق اسلامی و نه رحمت اسلامی

 

 

نگام ، سیاسی _ رواج بداخلاقی، تبعیض و بی عدالتی در ایران این بار انتقاد نماینده مجلس را برانگیخت و نماینده نهاد قانونگذار علنا در صحن مجلس از بی عدالتی در کشور انتقاد کرد. کمااینکه از مردم عادی گرفته تا کارشناسان همواره به این موضوعات نقد داشته اند و اعتراضات بسیاری در این رابطه شکل گرفته است.

 

 

سارا آکالین 

 

 

مسعود رضایی، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ایران در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۲ دی ماه) صراحتا اعلام کرد: ۴۰ سال از انقلاب گذشته در حالی که می خواستم نظام حکومتی بر پایه متون و اخلاق اسلامی پیاده کنیم، هر چند موفقیت های چشمگیر جوانان و نخبگان ایرانی در سطح بین الملل به ویژه در بُعد نظامی بر کسی پوشیده نیست، اما متاسفانه با رفتارهای اشتباه خود اسلام را هم ذلیل و ناتوان کردیم و نه اقتصاد اسلامی ساختیم و نه سیاست اسلامی و نه اخلاق اسلامی و نه رحمت اسلامی.

 

او در ادامه تصریح کرد: تذکر اینجانب در اصل تذکر به رئیس جمهور، هیات دولت و در یک کلمه کلیت نظام است، اکنون که لایحه بودجه سال ۹۸ تقدیم مجلس شده است، ضروری است توجه خاصی به اوضاع و احوال نامناسب کشور در ابعاد مختلف شود.