انتقال علی اکبر محتشمی پور از نجف به ایران برای مداوا / وخامت وضعیت جسمانی محتشمی پور پس از ابتلا به کرونا

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، سیدعلی‌اکبر محتشمی‌پور، عضو مجمع روحانیون مبارز و رئیس کمیته صیانت از آراء ستاد انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ ، در پی ابتلا به کرونا در نجف‌اشرف به بیمارستانی در کرمانشاه منتقل شد و بعداز مداوای اولیه، هم‌اکنون در ICU بیمارستان خاتم‌الانبیاء تهران بستری شده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی مذهبی دارالزهراء (س)، پس از وخامت وضعیت جسمانی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی‌اکبرمحتشمی‌پور در مجاورت بارگاه ملکوتی امیرالمومنین مولی‌الموحدین علی‌بن‌ابیطالب (ع) و تشخیص ابتلا به ویروس کرونا، بنابر توصیه کادر درمان مقرر شد بفوریت جهت اعزام ایشان به ایران بمنظور آغاز درمان اقدام شود.

در کوتاهترین زمان با پیگیری‌های قابل ستایش جناب آقای داوودی در کنسولگری نجف اشرف از مرز مهران وارد میهن عزیزمان شده و پس از آن با توجه به افت شدید اکسیژن خون و درگیری ۷۰ درصدی ریه، جهت بهبود و تثبیت شرایط جسمانی در بیمارستان گلستان کرمانشاه تحت درمان اولیه قرار گرفت.

زحمات مدیریت و پرسنل زحمتکش و ایثارگر آن بیمارستان موجب امکان انتقال زمینی به تهران و بستری در بیمارستان خاتم الانبیاء تهران گردید. در حال حاضر ایشان جهت ادامه درمان در ICU تحت نظر می‌باشند. از همه دوستان و مردم شریف التماس دعای فرج آقا امام زمان (عج) و سلامتی گرفتاران در بیماری منحوس کرونا را داریم.