ایکاش امثال آقای مهدوی با همین حرارت و جان به لب رسیدگی وقتی خبر زندگی زیر خط فقر ۷۵٪ مردم مسلمان و شیعیان علی ابن ابی طالب در ایران را شنیدند جانشان به لب می رسید!!!

وقتی سخن آقای ابوالحسن مهدوی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه اصفهان که اظهار کرده جانش به لب رسیده از دوچرخه سواری زنان که توهین به خدا است را خواندم به یاد از خدا بی خبر جاهل یا فاسقی افتادم که پس از واقعه خونبار کربلا که خاندان نبوت به دست مسلمان قتل عام شدند نزد عبدالله عمر رفته از پاکی و نجاست خون پشه پرسید عبدالله پرسید عراقی هستی گفت بله عبدالله گفت خون فرزندان پیامبر خدا را پیش چشمان شما ریختند شما تکان نخوردید حالا تو از پاکی و نجاست خون پشه می پرسی

ایکاش امثال آقای مهدوی نماینده مجلس خبرگان رهبری می توانستند شرافتمندانه یک بار با همین حرارت و جان به لب رسیدگی توضیح دهند که وقتی خبر زندگی زیر خط فقر ۷۵٪ مردم مسلمان و شیعیان علی ابن ابی طالب در ایران را شنیدند جانشان به لب نرسید؟ وقتی تصاویر هزاران کوک بلا اثر در حال گدایی در خیابانها و مقابل خودروهای عبوری بزرگراه ها می بینند جانشان به لب نمی رسد؟ چرا در مواجه با خبر چپاول چند ده هزار میلیارد تومان از دارایی مردم در صندوقهای مالی و اعتباری یا همین روزها به قول سرلشکر محسن رضایی چپاول و غارت دهها هزار میلیارد تومان از سرمایه های ناچیز میلیونها نفر در بازار بورس را شنیدند قصد جان به لب شدن نداشتند تا مانند برخی از علمای اخیر الفوت به دیدار حق بشتابند؟

اینکه چرا خدا و دین امثال آقای مهدوی نماینده مجلس خبرگان رهبری تماما در بیان همه مفاهیم ، موضوعات و احکام به عینک شهوت بینی خلاصه شده و میشود نمی دانم اما ایکاش امثال آیت الله مهدوی هم قادر به درک این واقعیت تلخ بودند که بنابر آمار رسمی مراکزی مسئول در سالهای تحریم فزاینده از ۸۸ تا کنون هزاران بانوی نجیب و عفیف اهل خانواده لز شدت فقر روزافزون به دام فساد هزاران أَشْبَاهَ الرِّجَالِ گرفتار و برای تامین لقمه نانی بر سفره خانواده …. کنند.

ایکاش امثال آقای مهدوی نماینده مجلس خبرگان رهبری قادر بودند روزی بفهمند که آنچه امروز می بینیم ماحصل دین و تربیتی است که حضرات آیات طی ۴۲ سال در ایران اسلامی بنا کردند مردمان متدینی که علی رغم قرار داشتن در آستانه رفاه فراگیر تنها با هدف تحقق جامعه اسلامی مورد نظر مولا علی ابن ابیطالب پا در رکاب انقلاب اسلامی شدند و پس از پیروزی مناصب قدرت و حاکمیت کشور را در اختیار هزاران آیت الله مهدوی گذاشتند و شد آنچه امروز می بینیم.

اطمینان دارم که حتی ابوالحسن مهدوی هم می فهمد که وقتی اصفهان از امامت جمعه عالمی فرهیخته و فرزانه چون شهید آیت الله اشرفی اصفهانی به فردی چون مهدوی سپرده می شود تا چه میزان سقوط کرده ایم قطعا با چنین سقوطی که کمتر پایین افتادن از قله دماوند بر ته چاه نیست امیدی حتی در حد کور سو به سعادتمندی مردم و ایران اسلامی نباید و نمی توان داشت.

وقتی سرلشکر محسن رضایی دبیر دائمی مجمع تشخیص مصلحت نظام مدعی است پانزده نفر طی چند هفته اموال و سرمایه میلیونها هموطن را در بورس غارت کردند و هنوز رئیس قوه قضائیه و دادستان کل کشور صم و بکم ساکتند و سرلشکر رضایی را جهت تحویل اسناد و مدارک چپاول پانزده نفره دهها هزار میلیارد تومان احضار نمی کنند یعنی در دورانی زندگی می کنیم که امامت جمعه شیعیان را به امثال ابوالحسن مهدوی سپرده اند و چنین افرادی باید انتخابگر رهبر شیعیان باشند افرادی که در منصب امامت جمعه شیعیان قرار گرفته و از این همه چپاول و غارت و …. هرگز جانشان به لب نمی رسد.

ایکاش آقای مهدوی که خود را جایگزین حضرت آیت الله شهید اشرفی اصفهانی می داند جانش به لب رسیده و ارام ارام جان می باخت وقتی آقای علوی وزیر اطلاعات در تلویزیون از نقش عناصر نفوذی نیروهای مسلح در طراحی و اجرای ترور شهیدان حاج قاسم و فخری زاده و …. پرده برداشت از برخی مقامات و مسئولین عالی رتبه اطلاعات نظامی کشور نام بُرد که علی رغم دریافت اطلاعات دقیق محل و زمان ترور همچنان ساکت بوده و هیچ اقدامی نداشتند افشا اسراری که برخی حتی بالاتر از افشاء قتل های زنجیره ای برخی مدیران و کارشناسان خودسر وزارت اطلاعات در ۷۸-۷۷ علیه برخی فعالان سیاسی و مطبوعاتی داشتند.

✍️ دیدگاه شما 🙏