با توجه به عملکرد پرحاشیه و ضعیف قالیباف در مجلس یازدهم و کم شدن احتمال نامزدی رئیسی ، آیا علی لاریجانی گزینه نهایی اصولگرایان خواهد بود ؟

گویا افرادی از هر دو جریان عمده سیاسی با علی لاریحانی درباره کاندیداتوری صحبت کرده اند اما وی هنوز به هیچکدام پاسخی نداده است.

عزت الله یوسفیان نماینده ادوار آمل در مجلس و همشهری علی لاریجانی خبر داده است که از بسیاری از افراد طیف های مختلف سیاسی ، تقاضای دیدار با لاریجانی داشته‌اند. البته افراد بسیاری از علی لاریجانی تقاضا کردند اما وی هنوز با گروه و جمعی صحبتی نداشته است.

این چهره نزدیک به علی لاریجانی با تأکید بر اینکه وی با هیچ جمعی در مورد انتخابات گفت‌وگو نکرده است، تصریح کرد: بسیاری از اصلا‌ح‌طلبان هم تقاضای گفت‌وگو با لاریجانی کردند.

نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در رابطه با اینکه آیا لاریجانی قصد دارد برای انتخابات ۱۴۰۰ نامزد شود؟ یادآور شد: علی لاریجانی تا این لحظه هیچ تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری نگرفته است.

علیرضا زاکانی، نماینده مردم قم در یازدهمین مجلس شورای اسلامی هم ، در نخستین همایش سراسری دبیران استانی جبهه تحول خواهان انقلابی که به صورت مجازی برگزار شد، گفت:جریان دیگری در مقابل جریان شورای ائتلاف تشکیل شده که ظاهرا داعیه وحدت دارد اما آنچه فهم می‌شود این است که قرار است علی لاریجانی به عنوان انتخاب نهایی از این جریان بیرون بیاید.