بخشی از استیضاح از سمت دولت هدایت می‌شود

 

نگام ، سیاسی _ این استیضاح می تواند جنبه سیاسی داشته باشد زیرا می خواهند تسویه حساب‌های شخصی را داخل دولت به مجلس بکشانند.

 

به گزارش قانون  جعفرزاده ایمن آبادی نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی معتقد است : علت اصلی استیضاح مسائل اقتصادی و ماجرای کسانی است که بودجه را هدر دادند. مساله استیضاح فقط از طرف مجلس نیست، بخشی ازآن از سمت دولت نیز هدایت می‌شود.

 

جعفرزاده هم چنین گفته : این استیضاح می تواند جنبه سیاسی داشته باشد زیرا می خواهند تسویه حساب‌های شخصی را داخل دولت به مجلس بکشانند. به دلیل اختلافاتی که بین وزارت بهداشت ووزارت کار وجود دارد، امکان دارد تیم آقای قاضی زاده هاشمی دراین موضوع دخیل و اختلافات را به داخل مجلس کشانده باشند.

او در ادامه تاکید کرده : فکر می‌کنم بخشی از استیضاح با استفاده از اختلاف نظرها هدایت می‌شود زیرا کارکرد آقای ربیعی در حد استیضاح وسوال نیست. به آقای ربیعی گفتم این موضوع را به شرطی قبول می‌کنم که در تریبون مجلس اعلام کند این باج خواهی ها ازمن شده است وافراد را نام ببرید.

جعفرزاده می افزاید : دلیل به نتیجه نرسیدن استیضاح‌ها نیز این است که دلایل منطقی پشت استیضاح‌ها وجود ندارد و بیشتر احساسی عمل می شود. به این دلیل می‌گویم منطقی نیست زیرا عده کمی دنبال استیضاح هستند و می‌خواهند مجلس را قانع کنند اما مستندات کافی ندارند. ازطرف دیگر لابی‌گری‌های دولت بسیار قوی است و همین باعث شده هیچ یک از استیضاح‌ها رای نیاورد.

1 دیدگاه برای «بخشی از استیضاح از سمت دولت هدایت می‌شود»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.