«بذر» را طبق فرمول خودشان پاشیدند / مهردادها روی حساب انتخاب شدند

✍️ نصرت‌الله محمودزاده

متعجبم از اینکه چرا عده‌ای بدون شناخت از دولت پنهانی که پس از ۸ سال در حال آشکار شدن است، اولین انتصاب نمایندگان مجلس «مقلد و مطیع» برای ریاست دیوان محاسباتی که مأموریتش دراز کردن آدم‌های بزرگ قبلی در پست‌های خطیر و پاک‌دست جلوه دادن آدم‌های کوچک در پست‌های خطیر آینده است، این همه جار و جنجال راه انداخته‌اند.


لابد توقع داشتید از کارکشته و عقلایی مثل باهنرهای متعهد به انقلاب و نظام استفاده شود؟


ملاک قحط‌الرجال نیست، بلکه قحط‌الرمطیع است. به راستی آیا این حدیث تکان دهنده‌ پیامبر جایگاهی هم دارد؟ «هر که‏ متصدى یک کارى از مسلمانان باشد و در حالی‌که می‏‌داند در بین مسلمین ‏فردی بهتر از او وجود دارد، پس خائن به خدا، رسولش و مسلمانان خواهد بود.»


سابقه‌سازی برای کوتوله‌‌های اطاعت‌پذیر


در مأموریت مهم تمیز کردن شیشه‌های تار و کثیف قوه مجریه آینده، امری است مهم که تنها از کارگزارانی مطیع و بدون ایدئولوژی امکانپذیر است.


و این حرکت یعنی، قوه مقننه‌ای بدون ایدئولوژی، نه امثال شهید مدرس که آزاده بودند. تا امثال مصباح یزدی ثابت نکنند هر ارگانی با انتخاب مردم فاقد وجاهت دینی است، دست بردار نیستند.


در این صورت، آیا این انتخاب‌ها برای ‌پاکسازی و حذف ته مانده شایسته‌هایی که جرمشان داشتن اندیشه است، غلط است؟


از اتاق فکر دولت پنهان دستور رسیده که کارهای بزرگ بجای افراد شایسته، به جوانانی به ظاهر انقلابی، اما تشنه قدرت سپرده شود.


دیگر مهم نیست که اینها پله‌های ترقی را با آسانسور پرسرعت جریان احمدی‌نژاد طی کرده باشند، یا سوابق‌شان در مؤسسات دوقوزآباد پروپیمانه شود.


یکی‌ از کارهای دولت پنهان رجُل سازی است و این انتخاب‌ها نیز در همین راستا است. البته عاقبت این کوتوله‌های نگونبخت چیزی شبیه قربانی‌هایی مثل قاضی مرتضوی و طبری‌هاست که پس از پایان تاریخ مصرف‌شان، با رسوایی از گردونه خارج می‌شوند و نوکیسه‌های جدید جایگزین آنها خواهد شد. پس برای عاقبت بخیری آنها دعا کنید، زیرا تاریخ نشان داد کمتر کسی از دم تیغ تزویر سالم مانده باشد.


شواهد نشان می‌دهد وقت آن است که ته مانده نسل واقعی انقلاب بروند پی عاقبت‌بخیری خودشان، زیرا انقلاب آنقدرها هم نامرد نیست که فرزندان خود را بکشد، بلکه این انقلابی‌نماها هستند که با پنبه‌ی نفاق سر انقلابی‌ها را می‌برند.