برنامه‌های وزیر پیشنهادی نیرو، کپی برنامه‌های وزیر نیروی روحانی است!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – شنیده ها

‏برنامه‌های ‎علی اکبر محرابیان وزیر پیشنهادی نیروی ابراهیم رئیسی همان برنامه‌های ‎رضا اردکانیان وزیر نیروی دولت ‎حسن روحانی است.

این یعنی وزیر پیشنهادی ابراهیم رئیسی واقعا یک متقلب است ، علی اکبر محرابیان پیش تر هم به جرم تقلب در ثبت اختراع در دوره ی ریاست هاشمی شاهرودی بر قوه قضائیه محکوم قطعی شده است.

جالب است بدانید اکثر مدیران ارشد ومیانی وزارت نیرو درتهران و مراکز استان‌ها در حال رایزنی با نمایندگان استان‌ها و شهرها برای رای اعتماد محرابیان هستند! این یعنی بدنه مدیریتی وزارت نیرو هم قرار نیست تحولی صورت گیرد!

پیش ازاین گفته بودم محرابیان درزمان وزارت صنایع دولت احمدی‌نژاد، فولاد کویر را به دو برابر افزایش داد در حالیکه استان‌های کویری با چالش بی آبی مواجهند.

همچنین وی مجری پروژه تونل کوهرنگ سه و چندین پروژه انتقال آب برای مصارف فولاد و کشاورزی بوده که اینگونه استان‌های لرستان، ایلام،خوزستان و چهارمحال وبختیاری را با چالش جدی روبرو کرده و دربرنامه‌های پیشنهادی امسالش هم به صراحت از تسریع پروژه‌های انتقال آب با پوشش آب شرب خبر داده! هیچ ابایی از گفتن این حرف هم ندارد.

جالب آن که حتی برخی از کانال های تلگرامی وابسته به اصولگرایان تندرو و سپاه از همه فعالان رسانه‌ای درخواست نموده اند که #نهبهمحرابیان را ترند کنید و به نمایندگان شهرهای خود زنگ بزنند و پیامک بدهند.