بعداز آمیتاب پاچان عروسش آیشواریا و نوه اش نیز به بیماری کوید ۱۹ مبتلا شدند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ یک روز پس از ابتلای آمیتاب باچان و پسرش آبیشک به ویروس کرونا و بستری شدن هر دو ستاره بالیوودی در بیمارستان، پاسخ آزمایش عروس نامدار و نوه هشت ساله خاندان باچان هم مثبت شد.

مشهورترین خانواده سینمای هند و ستاره‌های بالیوودی این روزها با کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند. روز گذشته خبر ابتلای باچان بزرگ و پسرش به کرونا آمد و امروز اعلام شد آیشواریا رای و دختر هشت ساله‌اش هم مانند آبیشک و آمیتاب باچان به کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند. هنوز معلوم نیست این دو بیمار تازه در بیمارستان بستری هستند یا نه.

راجش توپ، وزیر بهداشت ایالت ماهارسترا این خبر را به رسانه‌ها داد و اعلام کرد نشانه‌های کرونا در هر چهار نفر بسیار ملایم و وضعیت سلامتی و بدنی آنها پایدار است. رای باچان علاوه بر بالیوود در چند پروژه هالیوودی هم ایفای نقش کرده و سفیر برندهای مشهور و معتبر تجاری است. باید دید آیا قرنطینه شدن او تاثیری بر توقف تولید فیلم‌های هندی دارد یا این ستاره ۴۶ ساله مشغول کار نبوده است.

آمیتاب باچان ۷۷ ساله و پسر ۴۴ ساله‌اش آبیشک در بیمارستانی در بمبئی بستری هستند و هر دو از هواداران خواسته‌اند خونسردی و آرامش خود را حفظ کنند. مقام‌های بهداشتی محل اقامت باچان‌ها را ضدعفونی کردند و حتی خودروها را هم از قلم نینداختند.