بقایی در نقش اراذل و اوباش ، ماجرای یورش بقایی به شرق چه بود؟

روزنامه شرق دیروز با انتشار شایعه ی در مورد تلاش بقایی برای فرار از کشور نوشت: حمید بقایی در مرخصی از زندان دچار حادثه رانندگی شد و این‌گونه همچنان در مرخصی به سر می‌برد و قرار هم نیست به زندان بازگردد. این در حالی است که شایعه شده زمان تصادف او قصد فرار از ایران را داشته است

وکیل بقایی میگوید: پس از تصادفی که موکل بنده در غرب کشور داشت، هم‌اکنون با اجازه و نظر پزشکی قانونی خارج از زندان در حال تکمیل روند درمان خود است. او ادامه داد: در‌حال‌حاضر روند درمان موکل بنده در منزل انجام می‌شود و تا زمانی که پزشکان تشخیص دهند و او اجازه داشته باشد، در خانه و خارج از زندان می‌ماند.

بقایی با مراجعه به دفتر روزنامه شرق و فحاشی به کارکنان روزنامه و آسیب به اموال این روزنامه در نقش یک اراذل و اوباش ظاهر شد

یکی از خبرنگاران شرق در تویتر نوشت: امروز بقایی معاون اول احمدی‌نژاد، هر زنی را که به رفتارش اعتراض می‌کرد «لکاته» می‌خواند و به سمتش حمله‌ور می‌شد و از عصاش مثل چماق استفاده می‌کرد (یک ضربه سنگین هم نصیب من شد) حتماً از او شکایت می‌کنم اما درد بزرگ‌تر این است که چنین «مردان»ی برای ما تصمیم گرفته و می‌گیرند.

مرجان لقایی خبرنگار روزنامه شرق در توئیتر خود نوشت :

‏این تلویزیون که میبینید تلویزیون اتاق مدیرمسئول شرق است. بقایی که مهره کمرش شکسته با عصا راه می‌رود و نمی‌تواند در زندان بماند امروز (تاکید میکنم) ۲۰ پله شیشه ای را بدو بالا آمد و به ما فحاشی کرد تلویزیون اتاق مدیرمسئول را هم شکست!

فقط اینکه اصلا حالش خوب نیست نمیتونه زندان بمونه!

ماجرای «شرق» و بقایی چه بود؟

مدیر مسئول روزنامه شرق:

خبری را باشگاه خبرنگاران جوان کار کرده بود که اعتماد آنلاین نیز آن را منتشر کرده بود. روزنامه‌نگاران ما نیز بر اساس آن گزارشی را کار کردند که عمده مطلب به گفته‌های وکیل آقای بقایی اختصاص داشت که عملا روایت فرار را تکذیب کرده بود. در واقع مطلب ما، روایتی از تکذیب فرار آقای بقایی بود.

این درحالی است که امروز آقای بقایی به همراه گروهی که آقای عبدالرضا داوری نیز با آنان بوده، به دفتر روزنامه آمدند که در جریان آن رفتارهای ناپسندی هم انجام داده اند. آقای بقایی حتی تلویزیون دفتر من را شکست؛ البته تا زمانی که به دفتر برسم، ماموران کلانتری آمده و آنها نیز رفته بودند.

آقای بقایی می‌توانست این موضوع را از هزار راه دیگر همچون انتشار جوابیه یا شکایت به دادگاه رسانه پیگیری کند، اما آخرین راه را انتخاب کرد. به هر حال، ایشان هشت‌سال در قامت مسوول دولتی و معاون رییس جمهوری این کشور فعالیت کرده و این موضوع تاسف آور است.

مردم باید بدانند که توجهی به این پوپولیست بازی‌ها که از محمدرضا شجریان تعریف کنند و حرف از خواننده‌های خارج‌نشین بزنند، توجهی نشان ندهند.

3 thoughts on “بقایی در نقش اراذل و اوباش ، ماجرای یورش بقایی به شرق چه بود؟

 • تیر ۳۰, ۱۳۹۹ در t ۱۲:۱۰ ب٫ظ
  Permalink

  دمش گرم پاسخ مفت خوران مواجب بگیر رو خوب داد

 • تیر ۳۰, ۱۳۹۹ در t ۱۲:۴۰ ب٫ظ
  Permalink

  با سلام و درود،
  معمولا در رابطه با چنین مواردی رسم و ضوابط بر این که اگر هم شکایتی باشد ما به اندازه کافی مراجع ای در کشور داریم برای رسیدگی به شکایت از جراید حالا که بقایی با رفتارش که شخصا مراجعه کرد و در دفتر شرق باعث خرابکاری و فحاشی شد دلیل خواص خود را دارد متاسفانه در مملکت ما افراد ناکارآمد و فاقد معلومات لازم در مورد چنین رویدادی فقط لات بازی و شاخ و شانه کشیدن را انتخاب میکنند که باعث آبروریزی برای خود شخص می‌انجامد!!!!!!

 • تیر ۳۰, ۱۳۹۹ در t ۴:۰۹ ب٫ظ
  Permalink

  آخه مردک! قوه غذات که از توش دالتون کوچبکه زد بیرون! این روش اسمش لات بازی نیست احقاق حقه
  افتاد!؟

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.