بلوف درمانی برای مخفی کردن جنایت بزرگ

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ در شرایطی که مقام‌های محلی و درمانی مناطق مختلف کشور اعلام می‌کنند که ظرفیت بیمارستانها پر شده است و بیمارستانها بیمار جدید نمی‌پذیرند و حتی بیماران بدحال را هم ترخیص می‌کنند ، روحانی روز دوشنبه (۴فروردین) در اولین جلسهٔ هیأت دولت در سال جدید، راجع به‌مسائل مختلف از جمله کرونا صحبت کرد و باز هم دروغ‌درمانی و لاف و گزاف پیشه کرد و از جمله گفت:‌ «شرایط ما در مقایسه با کشورهای دیگر حتی پیشرفته از نظر تأمین نیازمندی‌های ضروری، بهداشتی، تخت بیمارستان و نقاهتگاه‌ها، بهتر است

رد کمکهای بین‌المللی، چرا؟


روحانی در اظهارات خود کمکهای بین‌المللی را رد کرد و با تقلید از خامنه‌ای گفت: می‌گویند در کرونا حاضر هستیم کمک کنیم. کمک آنها همان لیوان گل‌آلودی است که تعارف می‌کنند، ما لیوان گل‌آلود شما را نمی‌خواهیم».
این در حالی است که در پاسخ به‌استمداد ایتالیا از دنیا، از جمله چین، روسیه، کوبا و ونزوئلا با اعزام تیم‌های پزشکی و ارسال دارو و الزامات پزشکی به‌کمک ایتالیا شتافته‌اند.

اخراج پزشکان بدون مرز


در همین حال به‌رغم انتشار خبر ورود گروهی از پزشکان بدون مرز به‌ایران و احداث یک بیمارستان صحرایی با ظرفیت ۴۸تخت در اصفهان، شامگاه دوشنبه اعلام شد که ایران این گروه را اخراج کرده و به‌آنان اجازهٔ کار نداده است. مشاور وزیر بهداشت دولت روحانی به‌نام وهاب‌زاده در یادداشت توئیتری خود نوشت:‌ « با اجرای طرح بسیج ملی مقابله با کرونا و نیز استفاده از تمام ظرفیت درمانی نیروهای مسلح، فعلاً نیازی به‌برپایی تخت بیمارستانی توسط نیروهای خارجی نیست و این حضور منتفی است».

فرد دیگری به اسم فقیهی، ناچیز بودن کمکهای این گروه را دلیل اخراج آنان از کشور دانست، اما روشن است که علت اصلی این است که حکومت نمی‌خواهد ابعاد فاجعهٔ انسانی هولناکی که هم‌اکنون در ایران جریان دارد، توسط ناظران خارجی به‌بیرون از مرزها درز کند، تا جهان خبردار نشود که در این روزها با مردم بی‌پناه ایران چه می‌رود.

به این ترتیب بیش‌از‌پیش آشکار می‌شود، موضوع کرونا به‌یک موضوع امنیتی برای نظام تبدیل شده و نظام ولایت حیات و ممات خود را در گرو آن می‌بیند.
به این ترتیب دیگر تردیدی باقی نمانده که حکومت مصمم است با کشیدن دیوار سانسور به‌دور کشور، جنایت خود علیه ملت ایران و علیه بشریت را از چشم مردم جهان پوشیده و مخفی نگه‌دارد.

1 دیدگاه برای «بلوف درمانی برای مخفی کردن جنایت بزرگ»

 • فروردین ۷, ۱۳۹۹ در t ۸:۳۵ ب٫ظ
  Permalink

  الهه بقراط تروریست فدایی سیاه کل به کامنت گذاران واقعی حمله استالینیستی میکند
  کیهان لندن به جای مزه پراندن در کامنت ها این مطلب را از رفیق خودشان رضا براهنی سوسیالیست ، دبیر سابق انجمن قلم ، هوادار زبان مادری ، …… نقل کنند . حمایت از جلال ال احمد این است ، نه انچه من گفتم . حالا از کی تا حالا شما فدائیان خلق غربی و غرب گرا و لیبرال شده اید ؟ که جلال ال احمد علیه غربزدگی ( به مفهوم امریکایی و اروپایی) بوده ؟ همه میدانند که جلال ال احمد ، مارکسیست و عضو حزب توده بود . پس ا ز اینکه متوجه شد در حزب توده انها مشتی میمون بازیچه روس ها هستند ، امد بیرون و همه نقشه های روس ها را بر اب کرد ، وگرنه ما الان بخشی از روسیه بودیم ، همان گونه که امروز همان حزب توده و فدایی باز موفق شدند این ملاها را بیاورند به عنوان بازیچه روسیه با نقاب مذهب . الان هم دنبال این هستند که همان نقشه قبلی را با یک کودتای نظامی ، البته با یک نقاب جدید ( مثل سلطنت ) به اجرا در اورند . دشمنی شما با جلال ( که بر سر رها کردن مارکسیسم بود) ، بر خلاف مخالفت من با او ( که در بومی کردن به چاه روحانیت افتاد )، می باشد . هنوز با شریعتی تفاوت بزرگ دارد , که مارکسیسم مذهبی را به جای مارکسیسم روسی می خواست بنشاند .
  این شما و این براهنی که او را می ستاید ، دقیقا شما بر عکس بنده با اینکه او با عنتر ناسیونالیسم روسی ( همین فدایی و توده ای و ملی مذهبی ) مخالف بود ، دشمنی میکنید ، نه با بخش اتکای او به روحانیت . همه شما ها (چپ های روسی ) به این خانم هنرمند پروانه تاییدی حمله بردید به خاطر غرب زدگی ! یادتان هست ؟ حتی چالنگی نتوانست انرا انکار کند .

  «تاریخ ایرانی» سخنرانی رضا براهنی در مراسم بزرگداشت چهارمین سال خاموشی آل‌احمد را منتشر می‌کند tarikhirani.ir/fa/news/8198/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.