بهترین سریال‌های ۲۰۲۱ که حسابی سرگرمتان می‌کنند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _در گزارش زیر بهترین سریال‌های ۲۰۲۱ را که حسابی سرگرمتان می‌کنند را معرفی می‌کنیم.

رسیدیم به سال ۲۰۲۱ و باز به رسم سابق در حالی که کلی فیلم و سریال دیده نشده داریم و دیدن همان‌ها چند عمر کامل می‌خواهد، باز دنبال فیلم و سریال‌های جدید هستیم!


گریزی از این عادت نیست! سریال‌هایی که اینجا تحت عنوان سریال‌های تازه ۲۰۲۱ معرفی شده‌اند با سلیقه شخصی خود من انتخاب شده‌اند.


توجه بفرمایید که هدف در این گزارش معرفی بهترین سریال‌ها به صورت کلی نبوده و تنها تازه‌های سریالی در برش کوتاهی از آغاز سال ۲۰۲۱ مد نظرم بوده و من سلیقه شخصی خودم را هم در انتخاب دخالت داده‌ام. بعضی از این سریال‌ها کاملا تازه هستند و پخش آن‌ها تازه شروع شده. اما بعضی‌هایشان هم تازه تمام شده‌اند یا اینکه مدتی از پخششان در سال ۲۰۲۰ می‌گذرد، اما تازه لینک دانلود و یا زیرنویشان آمده و تازه در حال محبوب شدن در بین بینندگان ایرانی هستند.


۱- سریال A Perfect Planet
یک سریال مستند پنج قسمتی واقعا دیدنی از بی بی سی. مجری ارائه دهنده این مستند دیوید اتنبورو است که با آن سابقه و آن صدای گیرا می‌خواهد بار دیگر ما را سفر دور دنیا ببرد.


فیلمبرداری این مستند ۴ سال طول کشیده و برای ساخت آن عوامل سازنده به ۳۱ کشور دنیا سفر کرده‌اند. آن‌ها با خطراتی مثل دمای بسیار بالا و مشکلات روتین مناطق دورافتاده دست و پنجه نرم کردند. تدوین سریال هم همزمان شد با همه‌گیری بیماری کرونا و کار را دشوار کرد.


هر قسمت از این سریال موضوعی دارد: آتشفشان‌ها، خورشید، آب و هوا، اقیانوس‌ها و قسمت آخر هم تمرکز دارد بر اثر انسان بر آب و هوا.


هر قسمت از این سریال ۶۰ دقیقه دارد. نمره IMDB آن فعلا ۹.۳ است و شاید هم وقتی که همه کاربران آن را دیدند بالاتر هم برود و تبدیل بشود به یکی از بهترین مستند‌های تاریخ.

پس در انتخاب این مستند درنگ نکنید! اما شاید هم بهتر باشد منتظر باشید و نسخه باکیفیت ۱۰۸۰ P به بالایش را دانلود کنید. ترجیح من ۴ K است. اگر سرعت اینترنت بگذارد!
۲- سریال Pretend It’s a City
باز یک مستند دیگر. این بار فرن لبوویتز و مارتین اسکورسیزی در جای جای شهر نیویورک پرسه می‌زنند تا حاصلش بشود یک مستند خاص برای دوست‌داران این شهر. نمره IMDB این سریال ۸.۱ است.
۳- سریال The Serpent
یک سریال جنابی خوش‌ساخت از بی بی سی یک و نت‌فلیکس. داستان در مورد دستگیری یک قانل زنجیره‌ای به نام چارلز سوبراج در دهه ۱۹۷۰ است.
چارلز سوبراج یکی از معروف‌ترین قاتل‌های سریالی آسیاست که به دلیل به قتل رساندن توریست‌ها شهرتی جهانی پیدا کرد. او بین سال ۱۹۷۶ تا ۱۹۷۷ میلادی، به عنوان راهنما به استخدام توریست‌ها در می‌آمد و آن‌ها را به قتل می‌رساند و در این مدت دست به ۱۲ جنایت زد و در نهایت توسط پلیس دستگیر شد.
این سریال را بی بی ساخته و سریال کاملا قابل اعتنایی است و شاید بیشتر از نمره ۶.۹ در IMDB لیاقتش باشد!
۴- سریال Lupin
یک سریال ماجراجویانه و فانتزی و کمدی که پخش آن تازه از نت‌لفیکس شروع شده و ۱۰ قسمتی است.
در این سریال عمر سای، نقش آسان دیوپ را بازی می‌کند، شخصی که با الهام از آرسن لوپن افسانه‌ای، هدفش را دنبال می‌کند.
او پسر یک مهاجر سنگالی است. پدرش برای رسیدن به یک زندگی بهتر به فرانسه آمده بود. اما پدرش در فرانسه متهم به دزدی می‌شود و از شرم خودش را می‌کشد و به این ترتیب او یتیم می‌شود و… نمره IMDB این سریال ۷.۳ است.

✍️ دیدگاه شما 🙏