بهنام بانی به انجام کار خلاف اعتراف کرد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، بانی در یک برنامه تلویزیونی در واکنش به پرسش «آیا تا به حال خلاف بزرگ انجام دادی؟»، پاسخ داد: «بله». در ادامه وقتی او خواست اصل ماجرا را توضیح دهد، مدیری به او گفت: «اصلا اجازه نمی‌دهم تعریف کنی، چون حتما بدآموزی دارد و ما نمی‌توانیم برنامه‌ای را که بدآموزی دارد، پخش کنیم.»

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ بهنام بانی، خواننده موسیقی پاپ، شب گذشته (جمعه ۱ فروردین)درباره موضوعات مختلفی از قبیل دلایل ازدواج نکردنش و بزرگ‌ترین حسرت زندگی خود صحبت کرد.

بانی در بخشی از این گفت‌وگو، خاطره جالبی از سیبیلش تعریف کرد و گفت: «یک خاطره جالبی که از سیبیل‌هایم دارم این است که من یک‌بار در کیش غواصی کردم و مربی‌ای که با ما آمده بود زیرآب، دائما به من اشاه می‌کرد. روی آب که آمدیم گفتم مشکل چه بود که دائما به من اشاره می‌کردی؟ گفت سیبیلت زیر آب هم همین شکلی است. چه‌کارش کردی؟ مصنوعی است؟ گفتم نه به خدا مدلش است، من اصلا کاری نمی‌کنم.»

او در پاسخ به پرسش «ازدواج کردی؟» هم گفت: «نه، ابتدا خواستم بگویم نه خوشبختانه، گفتم ممکن است دوستان متاهل ناراحت شوند اما به ازدواج فکر نکردم و قصد ادامه تحصیل دارم (با خنده). در حال حاضر هم هیچ معیاری برای ازدواج ندارم چون به آن فکر نکرده‌ام.»

بانی در واکنش به پرسش «آیا تا به حال خلاف بزرگ انجام دادی؟»، پاسخ داد: «بله». در ادامه وقتی او خواست اصل ماجرا را توضیح دهد، مدیری به او گفت: «اصلا اجازه نمی‌دهم تعریف کنی، چون حتما بدآموزی دارد و  ما نمی‌توانیم برنامه‌ای را که بدآموزی دارد، پخش کنیم.»

این خواننده در پاسخ به سوال «آیا تا به حال به بازیگری فکر کرده‌ای»، گفت: «بله، بسیار زیاد آن را دوست دارم و به دعوت محسن تنابنده، افتخار حضور در فصل ششم «پایتخت» را به عنوان مهمان داشتم و بسیار از این بابت خوشحالم.»

پس از این اعلام علاقه به بازیگری از جانب بانی، مدیری از او یک تست بازیگری گرفت و در نهایت با خنده به او گفت: «اصلا سمت بازیگری نرو و به شدت به خوانندگی ادامه بده.»

در انتها، بهنام بانی درباره بزرگترین حسرت خود گفت: «اگر به گذشته بازگردم حتما تلاش می‌کنم قدر آدم‌هایی را که در کنارم بودند، بیشتر بدانم.»