به بهانه بازی حساس در لیگ اروپا،انصاری فرد زیر ذره بین وبسایت لسترسیتی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ تیم آاک آتن که کریم انصاری فرد مهاجم ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد فردا در یک دیدار حساس در لیگ اروپا به مصاف لسترسیتی انگلیس می رود.

 آاک آتن که در حال حاضر از ۵ مسابقه ۳ امتیاز دارد و در قعر جدول رده بندی قرار گرفته ، روز پنجشنبه در یک دیدارحساس در انگلستان به مصاف لسترسیتی صدرنشین ده امتیازی گروه می رود. آاک که در بازی گذشته با نتیجه ۴ بر دو مغلوب براگا شد برای فرار قعر جدول باید دست به کار بزرگی زده و تیم چهارم لیگ برتر انگلیس را شکست بدهد.


وبسایت باشگاه لستر سیتی به بهانه این بازی نگاهی به حریف این باشگاه آاک یونان در بازی روز پنجشنبه پرداخته و در بخشی از این گزارش درباره کریم انصاری فرد نوشته است:” آاک در طول تابستان هزینه خوبی در نقل و انتقالات کرد و چند بازیکن از جمله کریم انصاری فرد مهاجم ملی پوش ایرانی را به خدمت گرفت. مهاجمی که در دیدار رفت برابر وولفسبورگ در پلی آف این فصل اروپا ، توانست پیروزی آاک و صعود این تیم را با گلش رقم بزند.

 
این بازیکن در آگوست ۲۰۲۰ از تیم السیلیه قطر به یونان آمد و حضورش در خط حمله این تیم باعث شده بار تجربه در بخش تهاجمی آاک بالاتر برود و تهدید های بیشتری روی دروازه حریفان بوجود بیاورد. این بازیکن ۳۰ ساله دوره کوتاهی از زندگی حرفه ای اش را در ناتینگهام فارست گذراند. تیمی که پس از سه سال حضور در سوپرلیگ یونان و حضور در پانیونیوس و المپیاکوس به آن پیوست.


کریم که بازیکنی است که قابلیت زیادی روی بازی هوایی دارد تا به حال در ۹ باشگاه مختلف و البته دو جام جهانی نیز همرا تیم ملی ایران بازی کرده است و یکی از مهره های کلیدی و تاثیرگذار آاک در بازی روز پنجشنبه خواهد بود.