به خانواده رابرت لوینسون بگویید او همچنان زنده است

محمد ارسلانی

روز گذشته خانواده رابرت لوینسون مامور سابق اف بی آی اعلام نمودند که به این نتیجه رسیده اند که وی قبل از شیوع کرونا در ایران فوت نموده است

اما ترامپ با این ادعا مخالف است

نگام برای اولین بار طبق مستندات ادعای مرگ این شهروند امریکایی را رد می کند

با هم یک رشته توییت را که یکی از معاونت های ضد جاسوسی وزارت اطلاعات در آبان ۹۸ منتشر کرد مرور می کنیم
هر چند پس از این رشته توییت ها از سرنوشت این فرد اطلاعی در دست نیست و به نظر می رسد توسط سیستم حکومتی بازداشت یا حذف شده باشد
۱/ #رشتو
Black square buttonجنایت، قتل، ترور، شکنجه، تجاوز، زجرکش کردن آدمها به والله نه قانونیه نه شرعی نه اخلاقی نه وجدان انسان رضایت باید بده به این‌کارها. من تا کی میتونستم ساکت بشینم. اقا ما مگه کم تلاش کردیم جلوی یه عده جنایتکار رو تو این سالها بگیریم؟ نشد ، نمیشه! قلدرشدن، کلفت شدن…
صـــــــــــــــادق
@BaradarSadegh
·
Nov 4, 2019
۲/ هی اعتراض کردیم، هی امربه معروف و نهی از منکر کردیم. درگیر شدیم و گزارش کردیم… آقا من بعد ۳۰سال کار اطلاعاتی تو این‌نظام به این‌نتیجه رسیدم ساختار واجا و نهادهای نظارتی و امنیتی و سیاسی کشور غلطه! غلطه که صاف صاف تو روز روشن به دختر مردم وسط واجا تجاوز کردن!
صـــــــــــــــادق
@BaradarSadegh
·
Nov 4, 2019
۳/
این ساختارغلطه که #حاجسعید تو اون بندفوق امنیتی و #مظفرتهرانی؛در بند۲۰۹زندان اوین با #فتوایشرعی! وحکم قاضی اجازه پیدا میکنند با کابل! کف پای جوانهای مردم بزنند و شکنجه کنند. آخه کجای دین اسم این تعزیره؟اینا روانی شدن! طرف داره شکنجه میده ملتو بعد ذکر میگه زیرلب!

صـــــــــــــــادق @BaradarSadegh · Nov 4, 2019 ۴/ این‌انسانهایی که بیشتر ازیک دهه (برخی حتی ۱۶ سال!)است که دربندفوق امنیتی واجا خارج زندان اوین بازداشتند وهرکدوم رو از یک جای کره خاکی ربودید! آوردید اینجا پدرشونو درآوردید آخه برای چی نگه داشتید؟ اینا انسان هستند! حق وحقوقی دارن! لامذهب ها آخه شمر هم اینجور نبود که شما هستید

صـــــــــــــــادق @BaradarSadegh ۵/

به خانواده #رابرتلوینسون (Bob) بگید این بدبخت زنده است و وسط شهرتهران‌توی همون بازداشتگاهی نگهداری میشه که #مازیار_ابراهیمی و متهمان تروردانشمندان هسته ای شکنجه شدند. اما دیگه معلوم نیست زنده بمونه! یه کاری کنن نجاتش بدن از دست این بیشرفا!

1 دیدگاه برای «به خانواده رابرت لوینسون بگویید او همچنان زنده است»

 • فروردین ۷, ۱۳۹۹ در t ۶:۵۲ ب٫ظ
  Permalink

  Do not believe this and force them to let you go in and do research. How come they said he was not there and they are saying he was here but is dead
  رسانه های فارسی که تحت کنترل فدائیان خلق هستند مدتی بود برای روسیه تبلیغ میکردند ، که ببین چطور ویروس را کنترل کرده ، روسیه مرزها را بست ، پوتین چنین و پوتین چنان. اینها حتی به یکی از این نفوذی ها در سی ان ان اشاره کردند که چرا روسیه با جمعیت بالا از لوکزامبورگ کمتر مبتلا دارد ؟ بنده انروز نسبت به این دروغها هشدار دادم .
  اما وقتی ویروس شناس روسی دو روز پیش گفت که روسیه سه هفته از ایتالیا عقب تر است ، دروغگویی های پوتین رو شد . همه رسانه های فارسی با هم با اوردن یک ویدیو ساخت پوتین که از او به عنوان یک رهبر خردمند ! که از مردم حمایت میکند ، او را نشان دادند با لحنی بسیار مثبت و جانبدارانه ، که در روسیه قرنطینه کرد ! دروغ گوهای پستی که تا اسم روسیه می اید تا سینه خم می شوند ، برای روسیه دروغ های شاخدار ردیف میکنند ، جنایات روسیه را لاپوشانی میکنند ، مزدوران توده فدایی روسی را گنده میکنند ، به هر چه غیر روسی است ، غربی است ، لیبرال است ، هوادار دموکراسی است ، با امریکا و اسرائیل است حمله میکنند . حالا خفقان گرفته اند . چی شد ؟ چرا کشوری که مشکلی ندارد ، نباید مثل تایوان ، سنگاپور ، ژاپن… نرمال زندگی کند . وقتی که کره جنوبی الوده با کنترل علمی ستآیش بر انگیز زندگی مردم را نرمال نگه داشته ، در حالیکه همان چینی که برای ان تبلیغ بازگشت به نرمال میکنید ، دیروز یک نوع جدید به نام هیستریا پیدا کردند . طرف افتاد و مرد در اتوبوس.
  هنوز بنده منتظر هستم ، رهبران خودخوانده اپوزیسیون ، انهایی که چپ و راست به امریکا نامه مینویسند تا امریکا را مسئول این بیرحمی چند جانبه روسی چینی کنند که بر مردم ایران میرود ، بنمایند ، تا کی می خواهند صبر کنند تا بالاخره از روسیه و کوبا بپرسند :
  چه گونه شما که از سفره این مردم ایران بواسطه این رژیم دست نشانده و هواداران مارکسیست روسی و مارکسیست اسلامی ان که مزدوران شما هستند ۴۱ سال دزدیدید و مردم ایران را همه جا سپر بلای شهوت به تجاوز و دست اندازی به سرزمینهای دیگران و منابع انها برای گسترش امپراطوری فاسد خودتان ، کردید ، با ان کوبای فاسد ورشکسته که کارش پارازیت انداختن روی فرستنده های نیمکره غربی است تا ایرانیان به اخبار ازاد دسترسی نداشته باشند ، به جای کمک به این مردم ، رفتید ایتالیا ؟ ایا زیر این ویروس کرونا در ایران و ایتالیا داستانی نهفته است که شما رفتید انجا رد انرا پاک کنید و در ایران به مزدورانتان گفتید غربیها را راه ندهند ، که این روسی بودن ویروس ایرانی آشکار نشود ؟ مرا سرزنش نکنید ، اگر بنا بر تئوری توطئه است ، چرا شما باید از ان مصون باشید ؟ شما که مرکز تولید توطئه هستید و ضد انرا هم که تئوری توطئه روسی است علیه امریکا و دموکراسی لیبرال در جهان پخش میکنید .
  نفت پایین میرود ، روبل در حال سقوط است . پوتین از وحشت رای ندادن مردم ، رای به استالین شدن خودش را به عقب انداخت . اما شیوع وحشتناک کرونا به زودی و در هم ریختن اقتصاد دو دشمن پوتین هستند .منتظر باشید .

✍️ دیدگاه شما 🙏