به عشق رهبرم رأی نمیدهم، چون…

به خاطر سید علی خامنه ای رأی نمیدهم، تا که ایشان هرچه خود صلاح اسلام و ایران می داند انجام دهند چرا که ایشان نایب برحق امام عصر ارواحنا فداه و تنها ناجی همه ما ایرانیها و حتی جهان اسلام هستن.

به عشق رهبرم سید امام خامنه ای رأی نمیدهم، چرا که رأی من همیشه برخلاف فکر و مصلحت ایشان بوده و انتخابهای اشتباه من، ما را به این روز انداخته است.

به عشق رهبرم سید علی خامنه ای رأی نمیدهم، چونکه هرچه پیشرفت در قدرت نظامی و علمی و اقتصادی داشتیم از اقدامات و فداکاریها و درایت رهبر عزیز و عظیم الشانمان بوده و توسط اشخاص و اطرافیانی که ایشان با درایت و از روی عقل و ارتباطات خفیه ای که با امام زمان داشته اند به ثمر رسیده.

پس بیایید با همبستگی ملی و با ندادن رأی و تَکرار نکردن اشتباهاتی که سالهاست تَکرار میکنیم، همه چیز را به قدرت عظیم رهبر بسپاریم.

به امید آینده ای بهتر…

مجلسمان که یکدست انقلابی و ولایی شده و بهترین گزینه مورد پسند رهبری به ریاستش منصوب شده

رییس قوه قضاییه هم که رهبری بهترین گزینه را به ریاست آن برگزیده است .

تمام اعضای تشخیص مصلحت نظام هم توسط رهبری انتخاب می شوند

اعضای شورای نگهبان و مجلس خبرگان هم همه توسط رهبری انتخاب شده و می شوند

فرمانده کل قوا هم که رهبری هست و تمام فرماندهان ارتش و سپاه و پلیس و بسیج و ….. ……مستقیما توسط رهبر انتخاب میشوند .

تنها گزینه ای که انتخاب مدیران آن صد در صد تحت امر رهبری نیست و مردم در حد ۱۵ درصد قدرت انتخاب دارند دولت و هیئت دولت هست ، و فعلا همه مشکلات کشور هم به گردن همینها افتاده.

پس اینبار رای نمیدهیم تا رهبر هرکسی را که خواستن مستقیم به ریاست جمهوری برگزیند تا کشورمان بهشت برین شود و ازاین به بعد آب بریزیم و روغن جمع کنیم و از آب کره بگیریم!