به میزبانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی صورت گرفت؛ برگزاری نشست رفع موانع و مشکلات شرکت پتروشیمی فارابی

 

 

نگام ، اقتصادی _ با هدف اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و رفع موانع تولید شرکت پتروشیمی فارابی، صبح امروز یکشنبه ۹ دی ماه، جلسه ای در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، این جلسه با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)، مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیر کبیر، مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران (سهامداران شرکت پتروشیمی فارابی) و مدیر عامل شرکت پتروشیمی فارابی برگزار شد.

در این جلسه، محور عمده گفتگوها بر اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و رفع موانع تولید شرکت پتروشیمی فارابی تمرکز داشت و اعضاء در این خصوص به تبادل نظر پرداختند.

در پایان این نشست، پس از طرح تمامی مسائل در این حوزه، مقرر شد نشستی مابین شرکت تاپیکو و شرکت امیرکبیر در اسرع وقت برگزار شود و نسبت به استمرار تولید و نحوه راهبری شرکت فارابی به توافق نظر برسند.

همچنین مقرر گردید، طرح طبقه بندی مشاغل مانند دیگر شرکت های مستقر در منطقه، تا پایان سال جاری اجرایی شود و تا آن زمان مبالغی به صورت علی الحساب به کارکنان شرکت فارابی پرداخت گردد.

لازم به ذکر است، شرکت پتروشیمی فارابی یکی از قدیمی ترین پتروشیمی های کشور می باشد که در سایت پنج منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی قرار دارد.

 

WhatsApp Image 2018-12-30 at 3.26.49 PM(1)

WhatsApp Image 2018-12-30 at 3.26.49 PM