بوکسور تیم ملی ایران در فرودگاه وین ناپدید شد

 

 

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، رئیس فدراسیون بوکس ایران از مفقود شدن مبین کهرازه، بوکسور عضو تیم ملی این کشور در اتریش خبر داد.

 

حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس ایران با اعلام اینکه «مبین کهرازه» بوکسور وزن ۸۱ کیلوی تیم ملی این کشور در فرودگاه وین اتریش ناپدید شده است، گفت: امیدوارم کهرازه نیز تصمیم درست را بگیرد.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا» ثوری با ابراز تاسف از این حادثه گفته است: از این اتفاق بسیار متاسفم اما امیدوارم بتوانیم او را پیدا کرده و به کشور بازگردانیم. ما کار خود را با دقت انجام داده‌ایم و امیدوارم کهرازه نیز تصمیم درست را بگیرد.

گفته می‌شود مبین کهرازه، بوکسور سنگین وزن تیم ملی ایران روز چهارشنبه پس از ورود به فرودگاه وین، اردوی تیم ملی این کشور را ترک کرده است. فدراسیون بوکس ایران تاکنون موفق به بازگرداندن وی به ایران نشده است.

تیم ملی بوکس ایران برای حضور در تورنمنت مجارستان ابتدا باید به اتریش و سپس به مجارستان اعزام می‌شد که این اتفاق روز چهارشنبه و در فرودگاه وین رخ داده است.

رئیس فدراسیون بوکس ایران در گفتگو با خبرگزاری «ایرنا» نیز تصریح کرد: از طریق سفارت ایران در اتریش، پیگیر این مساله هستیم و هم اکنون نمی توان اظهار نظر قطعی در این مورد داشته باشیم.

وی افزود: کهرازه به عنوان قهرمان کشور در اردوی تیم ملی حاضر شد و اگر قصد پناهندگی داشته باشد به کشور خود خیانت کرده است.

گفتنی است در سالهای اخیر پناهندگی یا تغییر تیم های ملی توسط برخی از ورزشکاران ایرانی افزایش یافته است.