بگم بگم به درون خانواده احمدی نژادی ها رسید / افشاگری درباره ثروت افسانه ای حمید بقایی

دو روز قبل در اتفاقی عجیب و دور از انتظار یک نمونه افشاگری – که البته بهتر است همان تعبیر «بگم بگم» را در توصیفش به‌ کار ببریم – از سوی یکی از آخرین افراد جدا شده از حلقه احمدی‌نژادی‌ها، آن هم علیه یکی از معدود چهره‌های باقیمانده در این حلقه رقم خورد و مطابق انتظار با واکنش به‌ نسبت گسترده افکار عمومی مواجه شد.

توییت داوری علیه بقایی، آن‌هم در شرایطی که این دو، سال‌ها همراه با احمدی‌نژاد، از نزدیک‌ترین چهره‌های سیاسی به یکدیگر بودند، جالب توجه بود.

عبدالرضا داوری از چهره های نزدیک به احمدی نژاد پرده از ثروت هنگفت حمیدبقایی معاون اجرایی رئیس جمهور برداشت. عبدالرضا داوری مشاور احمدی نژاد که اخیرا راهش را از رئیس جمهور سابق جدا کرده است، در توئیتی افشاگری کرد و نوشت: اموال و املاک حمید بقایی که غالبا به نام همسرانش انتقال یافته، هیچ تناسبی با حقوق و مزایای یک مدیر دولتی ندارد. از خودروهای متعدد و املاک تجاری و ویلایی در تهران و کاخ در آبسرد تا چمدان مکشوفه اش مملو از سکه و دلار و اوراق بهادار. یک مفسد اقتصادی که نقاب پاکدستی بر چهره دارد.

‏او هم چنین نوشت : احمدی نژاد برای اخذ کمکهای مردمی، مرتبا شماره حساب مشترکش با حمید بقایی را اعلام میکند؛ بخش زیادی از این کمک‌ها، به مصرف دستمزد سه نفر گماشته بقایی، که صرفا در خدمت او و همسرانش هستند و نیز پرداخت حقوق ماهیانه به «محمدرضا»، پسر بقایی، بدون حضور و کار در دفتر احمدی نژاد میرسد. !!

داوری هم چنین در ادامه افشاگری هایش علیه احمدی نژاد، سخنان محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی نژاد را علیه وی منتشر کرده است.

محمدرضا رحیمی(۹۳/۱۱/۷) :

هربار که به مشورت می‌نشستیم، احمدی نژاد، به «سروش آسمانی» کذایی بیشتر توجه می‌کرد…در سال آخر دولت، اصرارش بر کاندیداتوری فرد مورد نظرش چنان بود که گویی از جایی به او، الهام می‌شده است.

همه آنچه ظرف چندین سال بر من رفته است، یک طرف ماجرا است و البته این زخم وقتی “کاری” می شود که احمدی نژاد نیز مصلحت را در آن می‌جوید که دامن خود را از آن برچیند!

آقای احمدی نژاد؛ دوست عزیز و قدیمی! آیا بهتر نبود با اطلاعی که به صحت و سلامت زندگی من که از نزدیک با آن آشنا هستید داشتید، گواهی می‌دادید؟ و شهادت می دادید که من به بیت المال خیانت نکرده‌ام و زندگی‌ام به ریالی مال حرام آلوده نیست؟

آقای احمدی نژاد! شاید فراموش کرده‌اید که رحیمی محکوم امروز، چوب لجبازی‌ها و آبروبری‌های گاه و بیگاه شما را می‌خورد.

یادتان می آید در ماجرای یکشنبه سیاه چقدر اصرار کردم که نکنید و آبرو نبرید و بگذارید از مجاری قانونی، ماجرا پی‌گیری شود.

✍️ دیدگاه شما 🙏