بیانیه فوری شورای نگهبان ‌پنهان

✍️نصرت الله محمودزاده

در ‌پی اعلام لیست ۷ نفره توسط شورای نگهبان پنهان، جمعی از مردم علت تأیید این کاندیدا را جویا شدند.

واقعا سران بعضی از احزاب غربی‌تبار واقع نگر نیستند و برعکس احزاب اهل درد شرقی‌تبار قضاوت می‌کنند.

گناه ما چیست که تدبیر شورای نگهبان را شما درک نمی‌کنید. مشکل ما با لیبراها و سکولارها در همین اختلافات بنیادی است که هیچ‌گاه رئیس جمهوری انقلابی‌ را انتخاب نکردید.علت این لیست این است که با ستاد مرکزی کرونا جلسه گذاشتند و شرایط انتخابات را در وضعیت قرمز و نارنجی و زرد و ابی محاسبه کردند.

پس از بحث و بررسی، کاندیدا را به ترتیب در لیست قرمز، نارنجی، زرد و آبی چیدمان کردند. برای عدم تکرار اشتباهات انتخابات گذشته هم سرلیست را با اجازه بزرگترها یک نفر ثابت انتخاب کردند.

می‌پرسید چه کسی؟ مخاطب ما مردم فهیم است، نه بعضی از خواص که بیش از حد مطیع محض هستند و عادت ندارند علت‌ها را بپرسند.

نام رئیسی که پرسیدن ندارد. ۴ ماه است که رسانه ملی تیزوبز در سفرهای استانی و روستایی دنبال این مرد رفت تا علت تعطیلی کارخانجات را جویا شود، حالا شما می‌پرسید این سرلیست پیش‌فعال کیست؟

بگذریم؛ طبق برنامه ستاد کرونا، لیست قرمز تا سفید انتخاب شد و به منظور حفظ سلامت ملت شهید پرور این لیست به تصویب رسید تا انتخاباتی عرفانی با حداقل مردم برگزار گردد.

«کَم مِّن فِئَهٍ قَلِیلَهٍ غَلَبَتْ فِئَهً کَثِیرَهً بِإِذْنِ اللّهِ

البته یک لیست سیاه هم بود که هم وضعیت کرونا سیاه می‌شد و هم افرادی با پرونده سیاه را باید تأیید صلاحیت می‌کردند که قرار نیست مؤمنین شورای نگهبان از یک سوراخ دوبار گزیده شوند.

حالا بعد از قرائت بیانیه شورای نگهبان، برویم سر اصل مطلب که چرا این‌ همه هزینه برای خداحافظی ابراهیم در شعله‌های آتش انتخابات می‌شود

سروصدای این پوست خربزه‌ای که زیر پای رئیسی فلک زده انداختند، بعدا بلند خواهد شد.
سرنوشتی در انتظار رئیسی است که هاشمی‌ها و لاریجانی‌ها و فرزندان امام خمینی تجربه کردند.

وقتی قرار نیست کسی و جریانی قهرمان بماند، دیگر تبعیضی در کار نیست. ریاست جمهوری بهترین گزینه برای از چشم مردم انداختن این افراد است

به همین خاطر است که رد صلاحیت‌شده‌ها بشکن‌زنان بیانیه می‌دهند.

تفاوت روسی‌ها با غربی‌ها در این است که غربی‌ها دوم فرد را رسوای ایران کنند و اول باد به قب‌قبش کنند، اما روس‌ها اول و دومشان در یک نوبت اتفاق افتد، به همین دلیل هیچ رئیس جمهوری عاقبت بخیر نشد.

شب خواب خوش ببینید. لالایی، لا لا لایی

تا ۸ سال دیگر آسوده بخوابید عزیزانم،

که رئیسی بیدار است.