بیشتر خارج از صداوسیما دوبله می‌کنیم/ همکاری با سایت‌های اینترنتی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام، محمود قنبری دوبلور پیشکسوت درباره شرایط این روزهای فعالیت در حوزه دوبله و تازه‌ترین کارهای خود توضیحاتی ارائه کرد.

محمود قنبری در گفتگو با خبرگزاری مهر درباره فعالیت این روزهای خود و اینکه چه کارهایی را برای دوبله در دست دارد، بیان کرد: این روزها بیشتر سریال‌هایی برای سایت‌های اینترنتی که فیلم و سریال عرضه می‌کنند، دوبله می‌کنم.

وی ادامه داد: در حال حاضر فیلم و سریال‌های زیادی برای دوبله وجود ندارد و ما هم بیشتر در خارج از سازمان مشغول به کار می شویم.

این مدیر دوبلاژ سریال‌های خارجی عنوان کرد: البته کاری هم در تلویزیون دارم که اگر وضعیت جسمانی من کمی بهتر شود آن را پیگیری می‌کنم فعلاً کمی درگیر کمردرد هستم و منتظرم وضعیت جسمانی ام بهتر شود. بعد از آن سراغ دوبله فیلم «دره انتقام» خواهم رفت که بازیگری چون جان تراولتا در آن بازی می‌کند.

وی در پایان درباره دوبله دیگر سریال‌ها در تلویزیون عنوان کرد: فعلاً چند کار توسط واحد دوبلاژ سیما در حال دوبله است و سریال‌های جدیدی در آینده برای مخاطب دوبله و پخش خواهد شد. با این حال باید دید در آینده چه آثار دیگری وجود دارد که بتوانیم دوبله کنیم.