ترامپ چی های ایرانی، بازندگان تمام عیار قمار انتخابات آمریکا

✍🏻هابیل خانی شکرآب

امروز آنگونه که خبرگزاری ها اعلام می کنند، بایدن در حال پیروزی در ایالات باقیمانده است و انگار کار ترامپ تمام است، البته قصد ورود به موضوع انتخابات آمریکا را ندارم اما خالی از لطف نخواهد بود اگر رفتار قشری را بررسی کنیم که کاتولیک تر از پاپ شده و مسئولان ستاد ترامپ شده بودند.

یادمان نمی رود که سردار شهید سلیمانی اینگونه رییس جمهور آمریکا را خطاب قرار داد: آقای ترامپ قمارباز،…و این خطاب یکی از دقیق ترین ها بود در مورد ترامپ، اما دریغ از یک ارزن شرافت و وطن پرستی در برخی ها که برای پیروزی ترامپ کم مانده بود دعای توسل برگزار کنند.

ترامپ یکی از شخصیت های جنایتکار تاریخ خواهد بود، خصوصا در قبال ملت بزرگ ایران. علیرغم ترور سردار سلیمانی، با بی رحمی تمام و به بهانه های مختلف، با اعمال تحریم های ظالمانه، فشار را بر مردمی آورد که امروز و در شرایط کرونا پای خود را از گلوی ملت ایران برنمی دارد و صدای ” نمی توانم نفس بکشم” را می شنود اما ذره ای وجدان در وجودش نیست که به همان ادعای پوچ آمریکا (حقوق بشر) در حق مردم ایران، عمل کرده و دست از تحریم هایی که سفره ی مردم را نشانه می گیرند بردارد.

اما ترامپ چی های وطنی، به دلایل مختلف، از خدایشان است که ترامپ همچنان رییس جمهور آمریکا باشد و همچنان این ظلم ها را در حق ملت ایران انجام دهد، چرا که منافعشان با ترامپ در یک راستاست، این ها زالو هایی هستند که خون مردم را می مکند، به بهانه تحریم و با سوء استفاده از نیازهای مردم، برای خودشان زندگی قارون وار می سازند. از اپوزسیون غیر مردمی خارج نشین گرفته تا همین ترامپ چی های داخلی، امروز زانوی غم در بغل دارند و خود را بازنده اصلی می دانند، حق هم دارند. هم شرافتشان را فروختند و هم وطنشان را، در عوض آنچه کسب کردند بغض ملت و خسران آخرت بود.

یک گروه دیگر نیز خدا خدا می کردند که ترامپ پیروز انتخابات باشد، همان هایی که به بهانه ها و طرق مختلف میلیون ها دلار ارز دولتی گرفته اند، هیچ چیز هم وارد نکرده اند و یا کالاها را احتکار کرده اند، به امید آنکه “گرانتر خواهد شد”، این ها در خیلی از موارد وصل اند به برخی ها،.. از رانت استفاده کرده، خود و اطرافیانش را ثروتمندتر و یک ملت را فقیرتر کرده اند، مانند ترامپ، بر روی فلاکت و بدبختی مردم، شرط بسته اند، با این ها چه می شود کرد؟ سرنوشت قارون را به یاد این ها بیاورید…

به عنوان یک رزمنده و جانباز اعلام میدارم، شرافت و وجدان بود که موجب شد هشت سال با دنیا بجنگیم و سرافراز بیرون آییم و وجبی از این خاک به بیگانه نسپاریم، و اکنون نیز شرافت و وجدانی است که دیگر در برخی ها نیست و یک ملت را قربانی زیاده خواهی و سیری ناپذیری خود میکند. انسان آزاده، نان خود را در خون همسایه اش نمی زند. و یا با بیگانه ای که قصد نابودی وطن و مردمانش را دارد، هم کاسه نمی شود،،،،

حال و روز این قماربازها فردا و پس فردا، بدتر و زارتر هم خواهد شد.

One thought on “ترامپ چی های ایرانی، بازندگان تمام عیار قمار انتخابات آمریکا

  • آبان ۱۸, ۱۳۹۹ در t ۹:۴۶ ب٫ظ
    Permalink

    ترامپ ها زاییده سناریوی سیاسی پشت پرده است ،بایدن ها هم داستان خود را دارند
    پس شما خیلی خوشحال به نبودن ترامپ نباشذکه..
    در ضمن بازی وقت اضافه هم دارد!!!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.