تصویر جدید از مهدی کروبی در بیمارستان / ممانعت ماموران امنیتی از دیدار محمدرضا خاتمی با کروبی در بیمارستان

مهدی کروبی برای دومین بار در ماه‌های اخیر دچار آسیب‌دیدگی ستون فقرات شد. حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی تایید کرد که او شب گذشته از ناحیه ستون فقرات دچار آسیب‌دیدگی شده و به بیمارستان منتقل شده است.حسین کروبی گفت طی شش هفت ماه اخیر، این دومین بار است که پدرش با آسیب دیدگی در ستون فقرات مواجه می‌شود.

به گفته فرزند آقای کروبی “پس از حادثه نیروهای امنیتی وارد می‌شوند و به اورژانس اطلاع داده می‌شود و سپس ایشان به بیمارستان منتقل می‌شود”.حسین کروبی گفت: در بیمارستان از آقای کروبی عکس گرفته می‌شود که تشخیص اولیه “شکستگی مهره کمر در نزدیکی محلی که قبلا نیز شکستگی وجود داشت” بوده، با این حال صبح امروز دکتر معالج آقای کروبی برای تشخیص دقیق‌تر درخواست می‌کند تا وی برای عکسبرداری به بیمارستان دیگری که تجهیزات پیشرفته‌تری دارد منتقل شود و قرار است فردا این امر اتفاق بیافتد.

ممانعت ماموران امنیتی از دیدار محمدرضا خاتمی با کروبی

روایت دکترمحمدرضا خاتمی از منع عیادت کروبی : برای ویزیت بیمارم به بیمارستان رفتم. پرستاران گفتند حضرت اقای کروبی به علت افتادن و شکستگی مهره بستری شده‌اند. گفتم فرصتی است بعد از قریب ۱۰ سال ایشان را زیارت کنم. به محض نزدیک شدن به اتاق ایشان زندانبانان آرایش جنگی گرفتند. اجازه خواستم احوالی بپرسم. اجازه ندادند. از این همه بیداری و هوشیاری و تسلط سربازان گمنام بر اوضاع امنیتی کشور احساس شعف کردم!! مطمئن شدم امنیت نظام برقرار است. ( نطنز، فخری‌زاده، تهرانی‌مقدم، اسناد هسته‌ای و….) اما وای بر ایران…