تعداد بهبودیافتگان کرونا در ترکیه به ۲۰۹ هزار و ۴۸۷ نفر افزایش یافت

پایگاه خبری / تحلیلی نگامشمار بهبودیافتگان از ویروس کرونای جدید «کووید-۱۹» در ترکیه با ترخیص ۱۰۱۰ بیمار دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته به ۲۰۹ هزار و ۴۸۷ نفر رسیده است.

به گزارش ت رت فارسی، وزارت بهداشت ترکیه با انتشار نموداری مربوط به آخرین وضعیت شیوع کرونا در کشور اعلام کرد: شمار بهبودیافتگان از ویروس کرونای جدید «کووید-۱۹» در ترکیه با ترخیص ۱۰۱۰ بیمار دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته به ۲۰۹ هزار و ۴۸۷ نفر رسیده است.

براساس این داده‌ها، در طول ۲۴ ساعت گذشته ۹۲۷ مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت شده و ۱۷ نفر دیگر جان باختند. به این ترتیب تعداد کل مبتلایان به ۲۲۶ هزار و ۱۰۰ نفر و مجموع قربانیان نیز به ۵۶۱۳ نفر رسید.

همچنین تاکنون در سراسر ترکیه ۴ میلیون و ۵۷۲ هزار و ۶۸۸ آزمایش کرونا انجام شده است.

در حال حاضر ۱۲۴۹ نفر از بیماران کرونایی در ترکیه در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده و ۳۸۷ بیمار دیگر نیز به دستگاه تنفسی وصل هستند.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه نیز طی مطلبی در حساب توئیتر خود نوشت: شمار مبتلایان جدید و آمار بهبود یافتگان به طور میانگین نزدیک به آمار دیروز است. شمار بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه٬ اینتوبه و بیماران در گروه خطر نیز در همان سطح ادامه دارد. بر این اساس شمار قربانیان نیز به هم نزدیک هستند.