تلاش فتاح برای جلب نظر عوام/بنیاد مستضعفان، زمین «مدرسه فرهنگ» را از «حداد عادل» پس گرفت

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – تحرکات این روزهای بنیاد مستضعفان و پرویز فتاح و دست گذاشتن بر روی پرونده املاک حکومتی ، می تواند پروپاگاندای رسانه ای تیم رسانه ای بنیاد مستضعفان باشد تا از رئیس خود چهره ای بسازد در خور اداره کل کشور، فتاح به ریاست جمهوری در ۱۴۰۰ می اندیشد و فریب افکار عمومی را از هم اکنن آغاز کرده است

 پرویز فتاح بیش از یک سال است که هدایت بنیاد مستضعفان را در اختیار گرفته و فارغ از انتقاداتی که در کارنامه مدیریتی وی دیده می‌شود و حرکت بازپس‌گیری املاک ارزشمند که در اختیار مسئولان بوده را آغاز کرده است.

عد از در اختیار قرار گرفتن کاخ مرمر که در اختیار مرحوم هاشمی رفسنجانی و مجمع تشخیص مصلحت نظام بود، پرویز فتاح ساختمان بنیاد باران را نیز از محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق تحویل گرفته و بعد از فروش آن را صرف خدمت به محرومان خواهد کرد.

فتاح همچنین به محمود احمدی نژاد مهلت داده است تا ساختمان گران‌قیمت محل دفترش در خیابان ولنجک را تخلیه کند و ساختمای در مرکز شهر دریافت کند.

همچنین بعد از سروصداهای فراوان و به‌رغم سختی هایی که وجود داشت، زمینی را که «حدادعادل» برای انتقال مدرسه فرهنگ از بنیاد مستضعفان در اختیار گرفته بود را با دستور رهبر انقلاب اسلامی به بنیاد بازگردانده شد.

قراراست با فروش این زمین حدود ۱۲۰ مدرسه در مناطق مختلف محروم کشور بدست بنیاد مستضعفان ساخته شود.