تلاش های فراقانونی مراکز مختلف حکومتی برای پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری

شنیده ها

شنیده ها حکایت از آن دارد که با اعلام خبر کاندیداتوری ابراهیم رییسی در انتخابات ریاست جمهوری ، طی هماهنگی مشترک میان سازمان بسیج و مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور به امامان جماعت و پایگاه های بسیج مساجد سراسر کشور برای حمایت از وی دستورهای اکید صادر و جزوات توجیهی با تیراژ بالا برای آنان ارسال شده است.

هم چنین با ابلاغ شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور ، امامان جمعه شهرهای مختلف در حال تبلیغ برای ابراهیم رییسی هستند و با معتمدان محله ها و مناطق در شهرها جلسه محرمانه برگزار نموده اند.

نیروهای سازمان اطلاعات سپاه هم به طور علنی از ابراهیم رییسی حمایت می کنند و با تماس با اطرافیان خود آنها را ترغیب به شرکت در انتخابات و رای دادن به رییسی می کنند

تلاش های اطرافیان رئیسی برای جلب نظر طرفداران احمدی نژاد برای حمایت از رئیسی شدت گرفته است.

علاوه بر این شنیده ها حکایت از آن دارد که دادستان های سراسر کشور از طرف قوه قضائیه ماموریت یافته اند تا ضمن سرکشی به شهرها و روستاهای کوچک ضمن صحبت با مردم برای رفع مشکلاتشان آنان را برای شرکت در انتخابات به نفع ابراهیم رییسی ترغیب کنند.

خبرهای دیگر هم حکایت از توزیع مواد خوراکی و آذوقه توسط برخی از نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و آستان قدس رضوی به نام ابراهیم رئیسی جهت جلب آراء اقشار فرودست جامعه به نفع وی دارد.

از سوی دیگر خبر رسیده حداقل ۴ میلیون شناسنامه جعلی در حال آماده شدن برای مشارکت در انتخابات به نفع ابراهیم رییسی می باشد،صندوق های سیار در شهرهای مختلف برای ریزش آرای این شناسنامه ها در نظر گرفته شده است.