تله فیلم «راز برلین» در اراک کلید خورد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، به سفارش شبکه آفتاب و حمایت معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، تولید تله فیلم سینمایی «راز برلین» در اراک کلید خورد.

به گزارش مهر| به سفارش شبکه آفتاب و حمایت معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، مرحله تولید تله فیلم سینمایی ۹۰ دقیقه‌ای «راز برلین» با  حضور سید علی آقازاده استاندار مرکزی، دبیقی مدیرکل صدا و سیمای استان و جمعی از مدیران فرهنگی در اراک آغاز شد.

تله فیلم سینمایی ۹۰ دقیقه ای «راز برلین» به تهیه‌کنندگی سعید مرادی و کارگردانی سامان مراد حسینی با ساختاری نمایشی و محوریت دینی و ۲۰ روز تلاش شبانه روزی عوامل جهت پیش تولید و همچنین ۱۵ روز برای تولید،  با حضور در بیش از ۲۰ لوکیشن مختلف، تهیه و تولید و بزودی از شبکه یک سیما  و شبکه استانی آفتاب روی آنتن خواهد رفت.

این پروژه با حضور بازیگرانی چون فریباجدی کار، سیامک اطلسی، نیلوفر شهیدی، فرخنده فرمانی زاده، لیداعباسی، امیرکرمی، جعفرطریقتی، پوریا رضایی و نیز نویسندگی محسن جسور و کارگردانی سامان مرادحسینی تولید می شود.

از دیگر عوامل این پروژه می توان به مدیر تصویربرداری: پویان آقابابایی، مدیرصدابرداری: هادی سلیمان زاده، طراح چهره پردازی: مسعودعربی، طراح صحنه و لباس صدرا صدری، مدیر تولید سعید عطایی، مدیر تدارکات: محمد وطن چی، مدیربرنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امیر رونقی، عکاس و تصویربردارپشت صحنه: مهدی عباسی، تدوین منوچهر صانعی، صداگذار: هادی افشار، موسیقی رضا خسروی، اصلاح رنگ و نور: هاله گرجی، منشی صحنه کیمیانوری و ناظرکیفی داریوش منتظری اشاره کرد.

داستان این تله فیلم، از این قرار است که مانیا، دختری از ارامنه شهر اراک به تازگی پدر خود را بر اثر سرطان در شهر برلین آلمان از دست داده است؛ پس از مراسم چهلم پدر در مواجهه عمه خود با مادر و عمویش، پیرامون سهم الارث خانواده متوجه می شود که نام اصلی او فاطیما بوده است.