تمجید خبرنگار رویترز از مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول

پایگاه خبری / تحلیلی نگامعکاس باتجربه خبرگزاری رویترز و عضو هیئت داوران هفتمین دوره مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول، این مسابقه را یک رقابت برتر و با کیفیت عالی توصیف کرد.

به گزارش آناتولی ، گوران توماسویچ، عکاس کهنه‌کار از خبرگزاری رویترز و عضو هیئت داوران هفتمین دوره مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول «Istanbul Photo Awards 2021» که به همت خبرگزاری آناتولی برگزار می‌شود، گفت: از حضور در این مسابقه با کیفیت و عالی بسیار مفتخر هستم.

وی ضمن دعوت از همه عکاس خبره و باتجربه برای شرکت در این رقابت گفت: این یک مسابقه عالی و بسیار با کیفیت است و آن را دوست داشتم. افتخار می‌کنم که امسال عضو هیئت داورانش بودم.

توماسویچ افزود: خودم نیز دوست دارم سالی را در هیئت داوران نیستم در این مسابقه شرکت کنم. به بسیاری از همکارانم توصیه می‌کنم که برای کسب این جایزه در سال آینده تلاش کنند.

وی با تمجید از کیفیت عکس‌های ارسال شده در هفتمین دوره مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول اظهار داشت که آثار باشکوهی را دیده و تصمیم گیری برای هئیت داوران واقعا سخت بود.

علاقمندان می‌توانند اطلاعات دقیق در مورد هیئت داوران “Istanbul Photo Awards 2021” و عکس‌های برنده در این دوره از مسابقه مذکور را از “istanbulphotoawards.com” دریافت کنند.