تنها یک روز پس از نامه سرگشاده سید احمد شمس به سید حسن خمینی شاهد از غیب رسید؛کریمی قدوسی : خانواده رئیس‌جمهور جاسوس MI۶ انگلیس هستند!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، روز گذشته سید احمد شمس فعال سیاسی در نامه ای سرگشاده سید حسن خمینی ضمن تکذیب اتهام هایی که به وی زده شده نوشت : متاسفانه اتهام زنی و زدن انگ جاسوس و ارتباط با سرویس های جاسوسی برای خفه کردن صدای مخالفان چه در داخل و چه خارج از کشور حتی برای مسئولان رده بالای کشور از روش های تکراری و نخ نمای عوامل نفوذی در سیستم امنیتی بر علیه دلسوزان کشور است.

سید احمد شمس در ادامه نوشت : مگر آقای خاتمی را به ارتباط با عربستان سعودی و جورج سوروس متهم نکردند ؟ مگر آقای روحانی را به ارتباط با انگلیس متهم نمی کنند ؟ مگر اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای را به ارتباط با سرویس های جاسوسی متهم نکردند ؟ مگر سریال گاندو که به گفته آقای ظریف از اول تا آخرش دروغ بود ، هدفش القای این مطلب نبود که بسیاری از مسئولان کشور جاسوس هستند ؟ ، البته در حقیقت این عوامل نفوذی درون سیستم امنیتی اند که دلسوزان کشور را به جاسوسی متهم می کنند.

وی در ادامه یاد آور شد به عنوان مثال نفوذی ها پس از دستگیری روح الله زم تصمیم داشتند محمود واعظی و حسام الدین آشنا و … را به عنوان عوامل سرویس های بیگانه معرفی کنند و حتی در این زمینه چند کلیپ و موسیقی طنز بر علیه آنان ساختند و از همکاری آن ها با زم و پشتیبانی مالی او ، در سناریوهای ساخته و پرداخته خود سخن ها به میان آورده بودند.نفوذی ها تصمیم داشتند از زم به عنوان اهرمی در آستانه انتخابات مجلس یازدهم بر علیه اصلاح طلبان و اعتدال گرایان استفاده کنند و بگویند که آن ها هم عوامل بیگانه بوده اند و بخشی از اخبار آمدنیوز از سوی آنان تغذیه می شده است.اما مقابله و تدبیر جدی دولت در مقابل این نقشه شوم و هوشیاری نمایندگان مجلس باعث شد تا با تصویب طرحی در مجلس دهم جلوی پخش اعترافات ساختگی ، پیش از برگزاری دادگاه گرفته شود و البته بخت با نمایندگان مجلس نیز همراه بود چرا که چندی قبل از آن مشخص شده بود که اعترافات مازیار ابراهیمی به عنوان عامل ترور دانشمندان هسته ای و ارتباط او با اسرائیل دروغ بوده و طی درگیری های سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات این حقیقت افشا شده بود ، و این چنین بود که نقشه نفوذی ها برای حذف برخی از نیروهای سیاسی در داخل کشور نقش بر آب شد.

نماینده انقلابی مجلس: خانواده رئیس‌جمهور جاسوس MI۶ انگلیس هستند!

حال تنها فقط یک روز پس از نامه سرگشاده سید احمد شمس به سید حسن خمینی شاهد از غیب رسید و کریمی قدوسی که در مورد نفوذی بودن شخص وی شبهاتی وجود دارد و تا کنون ده ها دروغ گفته و هم چنان از مصونیتی آهنین برخوردار است با کمال وقاحت و بی شرمی تهمت هایی را متوجه خانواده و اعضای دولت حسن روحانی کرده و این بار اتهام نفوذ سرویس‌های جاسوسی در نهاد ریاست جمهوری در ۲ دولت روحانی را مطرح کرده و گفته است : باید به پرونده های سنگین نفوذ در دولت و نهاد ریاست جمهوری رسیدگی شود و مردم باید در جریان پرونده‌های جاسوسی از این نهاد از جاسوسی خواهرزاده روحانی تا معاونین و مشاورین وی از جمله حسام الدین آشنا قرار گیرد.

جواد کریمی قدوسی، با بیان اینکه «یکی از پرونده‌های مهم در نهاد ریاست جمهوری نفوذ ام‌آی‌سیکس انگلستان از طریق اسماعیل سماوی خواهرزاده رییس جمهور بود»، گفت:این سرویس جاسوسی مرتب به خواهرزاده روحانی زنگ می‌زد و خط و مشی و مواضع رئیس جمهور را به خواهرزاده‌اش دیکته می‌کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به نفوذ سرویس‌های جاسوسی در نهاد ریاست جمهوری در ۲ دولت روحانی گفت: باید به پرونده‌های سنگین نفوذ در دولت و نهاد ریاست جمهوری رسیدگی شود و مردم باید در جریان پرونده‌های جاسوسی از این نهاد از جاسوسی خواهرزاده روحانی تا معاونین و مشاورین وی از جمله حسام الدین آشنا قرار گیرد.

جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نفوذ سرویس‌های جاسوسی سیاه، ام آی سیکس و موساد در بدنه دولت و نهاد ریاست جمهوری به تشریح تعدادی از این نفوذ‌ها پرداخت و خواستار رسیدگی سریع و صریح قوه قضاییه به این پرونده‌ها شد.

وی با تأکید براینکه یکی از پرونده‌های مهم در نهاد ریاست جمهوری نفوذ ام‌آی‌سیکس انگلستان از طریق اسماعیل سماوی خواهرزاده رئیس جمهور بود، افزود: این سرویس جاسوسی مرتب به خواهرزاده روحانی زنگ می‌زد و خط و مشی و مواضع رئیس جمهور را به خواهرزاده‌اش دیکته می‌کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پرونده این فرد همچنان در دادسرای رسانه در جریان است، عنوان کرد: امیدواریم قوه قضاییه در خصوص این پرونده به مردم اطلاع‌رسانی کند و بگوید که چگونه رئیس جمهور برای بازداشت خواهرزاده خود، قوه قضاییه را تهدید می‌کرد.

کریمی قدوسی حمایت واعظی وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات از ادمین‌های آمدنیوز را یکی دیگر از پرونده سنگین نهاد ریاست جمهوری دانست و گفت: زمانی که آقای واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بود از ادمین‌های کانال معاند آمدنیوز حمایت می‌کرد و بعد دیدیم که نه تنها برخوردی با واعظی نشد بلکه وی در نهاد ریاست جمهوری به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور مشغول به کار شد.

وی سومین مورد از نفوذ در دولت و نهاد ریاست جمهوری را فردی به نام کابوس سیدامامی دانست و خاطرنشان کرد: این فرد شایسته برجسته‌ترین عوامل نفوذ موساد در بدنه دانشگاهی، اجرایی و مشاوره دولت بود و از طریق پروژه‌های محیط زیستی به دنبال کشف و شناسایی فعالیت‌های موشکی و شهرک‌های زیرزمینی موشکی ایران بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: این فرد از مرتبطین با حسام‌الدین آشنا بود و حتی افرادی که سیدامامی را در جلسات سخنرانی آشنا می‌دیدند از آن حضور ذهن هم دارند.

کریمی قدوسی یکی دیگر از پرونده‌های سنگین نفوذ در نهاد ریاست جمهوری را پرونده سنگین حسام‌الدین آشنا و زیرمجموعه‌هایش دانست و گفت: دستگاه امنیتی و قضایی باید با جدیت به پرونده آشنا رسیدگی کند.

 کریمی قدوسی پیشتر اتهامات متعددی را علیه ظریف و بسیاری از دولتمردا مطرح کرده اما گویا او دارای مصونیتی آهنین است و دستگاه قضاء با او برخوردی نکرده است.