توئیت وحید اشتری در مورد ثروت فرزند دادستان کل کشور :شغل آقازاده چیست؟

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ وحید اشتری به پست اینستاگرامی فرزند دادستان کل کشور واکنش نشان داد و دورهمی‌ بچه‌های مسئولین از لولیدن با هم تو مدارس خاص تا خیز واسه کسب قدرت یا فعالیت‌ اقتصادی تو شرکت‌های تو در تو و بعد هم لایک‌هایی که برای هم زیر پست‌های لاکچری می‌زنند را واقعیات دهه پنجم انقلاب دانست

محمد ارسلانی

وی در توئیترش نوشت : صرف نظر از زندگی متمول ‎دادستان کل کشور راستی کسی می‌دونه شغل پسرهای آقای منتظری دقیقا چیه؟ ‎حسین منتظری یک جوان متولد ۶۶ ثروت‌اش رو از چه راهی کسب کرده و الآن ساکن کجای تهران هست؟

یعنی به جز شراکت با ‎#سینا_کمالخانی منتخب مردم تفرش که بخاطر جعلی بودن مدرک از رفتن به مجلس بازموند حسین منتظری دقیقا چه بیزینس های دیگری داره؟ آیا آقای منتظری میدونه پسرش دفتر کارش کجاست و میتونه به مردم توضیح بده پسرش از چه راهی پولدار شده و پول در میاره؟

از خود پدر که یه روحانی معمولی بدون بیزینس و ثروت آنچنانی از قبل بود و الآن دادستان کل هست حق داریم بپرسیم منزل آنچنانی تو منطقه ۱ تهران رو با حقوق چقدر در ماه میشه خریداری کرد؟ و پسر شما با کدوم بیزینس در سن بیست و یکی دو سالگی لکسوس سوار می‌شد و با سان روفش فخر فروشی می‌کرد؟

دورهمی‌ بچه‌های مسئولین از لولیدن با هم تو مدارس خاص تا خیز واسه کسب قدرت یا فعالیت‌ اقتصادی تو شرکت‌های تو در تو و بعد هم لایک‌هایی که برای هم زیر پست‌های لاکچری می‌زنند واقعیات دهه پنجم انقلابه.