توصیه پناهیان به مجلس انقلابی: به وزیر بهداشتی که به طب سنتی اعتقادی ندارد رای ندهید!/۵۰۰ محقق طب سنتی می‌گویند برای درمان کرونا دارو تهیه کرده‌ایم

پایگاه خبری / تحلیلی نگامعلیرضا پناهیان فعال سیاسی نزدیک به دولت ابراهیم رئیسی با اشاره به وعده های دولت رئیسی گفت: بسیاری از افرادی که در طب سنتی فعالیت می کنند می گویند به داروهای ما مجوز نمی دهند در این کشور مافیای دارو وجود دارد.

او ادامه داد که بیشتر از ۵۰۰ نفر محقق طب سنتی می گویند ما برای درمان کرونا دارو تهیه کرده ایم، من خدمت وزیر فعلی بهداشت آقای نمکی هم دو سال پیش در ابتدای کرونا گفتم، ایشان هم گفت “من طب سنتی را قبول دارم و در درمان کرونا بکار می گیرم اما اجازه نمی دهند” حجت الاسلام پناهیان خاطر نشان کرد: وزیر جدید بهداشت در دولت آینده هم باید به طب سنتی اعتقاد داشته باشد ‌و گرنه مجلس نباید به او رای دهد.

پناهیان خطیب معروف و نظریه پرداز نیروهای انقلاب گفت: بعضی اطبا که در طب سنتی کار کرده اند؛ می گویند یک هم گرایی میان تحصیلکردگان طب جدید هست که اجازه نمی دهند “طب سنتی” رشد کند. من همین سوال را از وزیر جدید بهداشت که قرار است از مجلس رای اعتماد بگیرد دارم. آیا به طب سنتی اعتقاد دارید؟

فعال سیاسی نزدیک به دولت ابراهیم رئیسی خاطر نشان کرد: بسیاری از افرادی که در طب سنتی فعالیت می کنند می گویند به داروهای ما مجوز نمی دهند در این کشور مافیای دارو وجود دارد. بیشتر از ۵۰۰ نفر محقق طب سنتی می گویند ما برای درمان کرونا دارو تهیه کرده ایم، من خدمت وزیر فعلی بهداشت آقای نمکی هم دو سال پیش در ابتدای کرونا گفتم، ایشان هم گفت “من طب سنتی را قبول دارم و در درمان کرونا بکار می گیرم اما اجازه نمی دهند.”

پناهیان خاطر نشان کرد: وزیر جدید بهداشت در دولت آینده هم باید به طب سنتی اعتقاد داشته باشد ‌و گرنه مجلس نباید به او رای دهد.