توطئه‌گران

✍️حسین فرزین

روز گذشته تصویری منتشر شد که به ظاهر اتاق فکر اما در حقیقت اتاق توطئه ایست که در آن دو حجت الاسلام عمامه سفید و کارچاقکن آیت الله مصباح یزدی (هر دو شیخ) و دو نوچه آیت الله مصباح یزدی یعنی سردار سعید قاسمی و حسن عباسی در آن جمع اند.

در همین اتاق توطئه حجت الاسلام عمامه سفید دیگری هم عضو است. او ذوالنوری است که فعلا در بورس اخبار جنجالی “تقاضای اعدام حسن روحانی” قرار دارد و چون مدتی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه بوده، سر و سری هم با برخی فرماندهان سپاه دارد. او آنقدر آش مصباح یزدی را در سپاه هم زد و روغن به آن افزود که اکثریت شورای فرماندهان سپاه از رهبر جمهوری اسلامی خواستند پای او را از سپاه قطع کند زیرا دسته بندی و فراکسیون نظامی مصباحیون را در سپاه درست کرده بود.

چنین شد و پایش را از سپاه بریدند و حالا در مجلس شده رئیس فراکسیون سیاست خارجی و امنیت ملی که بخوانید سیاست داخلی و علیه امنیت ملی!


سردار قاسمی هم همان کسی است که تاج زاده نقش و ترفندهای امنیتی او را برای روی کار آمدن احمدی نژاد فاش کرد.

او نسبت به ذوالنوری برای صدور حکم اعدام برای روحانی پیشکسوت است!

حسن عباسی معروف به دکتر عباسی هم کپی سعید قاسمی و ذوالنوری و آن دو شیخی است که در عکس دیده می شوند. پناهیان “منبری” بیت رهبری است و اخیرا مجموعه آپارتمانی او که با رانت تصاحب کرده فاش شد.

رسائی هم سالها معروف بود به رهبر کفن پوشان قم.

مقامی که پیش از او و قبل از جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه شدن، متعلق به ذوالنوری بود.

این دو رهبر کفن پوشان در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی ظهور کردند و رشد حکومتی کردند.


درباره ذوالنوری روز گذشته مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:


«تاکنون برای مجلس بر اساس آنچه قانون اساسی مقرر کرده، دو وظیفه قانون‌گزاری و نظارت می‌شناختیم و حالا با این نوشته (حکم اعدامی که ذوالنوری برای روحانی صادر کرده) معلوم شد نمایندگان مجلس وظیفه سومی هم دارند که صدور حکم اعدام است!»

◾️باشد که توطئه ی، توطئه گران به خودشان باز گردد