تکاپوی کلاه برداران در ارتباط با خریداران مسکن در ترکیه

 

 

نگام ، بین الملل _ جمال دمیرجیگیل نماینده انجمن بین المللی بروکرهای تجاری در ترکیه در نشست نمایندگان انجمن بروکرهای تجاری در شهر ازمیر ضمن اعلام آمادگی جهت ارائه خدمات مشاوره به منظور تعریف همکاری های مشترک تجاری فعالان اقتصادی و صنعتی ایران با واحدهای صنعتی و اقتصادی ترکیه از توسعه سرمایه گذاری ایرانیان و افزایش فعالیت شرکتهای ایرانی در ترکیه به ویژه در شهر ازمیر خبر داد.

 

به گزارش سرویس بازرگانی ایلنا، دمیر جیگیل مواردی منجمله همکاری در حوزه فناوری و فعالیت شرکت های دانش بنیان، همکاری های تجاری در حوزه صنایع غذایی،پوشاک، گردشگری و خدمات درمانی را از جمله موارد تعاملات اقتصادی دو کشور برشمرده و از برنامه های مدون انجمن جهت ایجاد ارتباطات دقیق و موثر تجار دو کشور با استفاده از ظرفیت بروکرهای تجاری خبر داد.

وی ضمن ابراز تاسف از ایراد خسارت به تعدادی از ایرانیان به دلیل اعتماد به فعالان غیر مجاز بخش مسکن نسبت به پیامدهای بد ناشی از مواجهه با کلاهبرداران این حوزه و عدم مراجعه به فعالان مجاز خبر داد.

دمیر جیگیل در همین خصوص اعلام نمود آمادگی داریم ایرانیانی را که تمایل به فعالیت در بخش مسکن دارند را به صورت مستقیم با انبوه سازان کشور مرتبط نماییم. علاقه مندان به توسعه فعالیتهای اقتصادی بین المللی می توانند جهت شناسایی واحدهای اقتصادی،صنعتی، فناوری و کارگزاران تجاری منجمله کارگزاران گمرک، بیمه، خدمات بازاریابی، برندینگ،تبلیغات، فرانچایز و … در کشورهای ترکیه،آذربایجان، گرجستان،قزاقستان، هندوستان و آلمان با نمایندگی این انجمن در تهران با شماره های ۸۶۰۸۳۹۶۳ و ۸۶۰۸۳۹۳۵تماس حاصل نمایند.