تیتر مشمئزکننده پیج اینستاگرامی صداوسیما در انتشار مصاحبه ۲۰:۳۰ با روح الله زم: اصلاح طلب بودم!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ شب گذشته برنامه بدون تعارف در بخش خبری ۲۰:۳۰ اقدام به مصاحبه با مدیرکانال آمدنیوز نمود. در بخشی از این مصاحبه روح الله زم گفته بود تا قبل از سال ۸۸ اصلاح طلب بودم.

حالا پیج رسمی صداوسیما در اقدامی سیاسی و خارج اصول منافع ملی اقدام به تیتر زنی با این عنوان نموده است که روح الله زم فردی اصلاح طلب بوده است!

خارج از آنکه اصلاح طلب بودن به عنوان یک تفکر و جریان سیاسی شناخته شده نه جرم است و نه ضد ارزش خوب است صداوسیما با امثال طبری، سردار عیسی شریفی، قاضی مرتضوی و غیره نیز مصاحبه‌ کند تا معلوم شود این افراد به جنبه گرایش سیاسی اصلاح طلب هستن یا اصولگرا…؟!

ای کاش این امکان فراهم می‌شد تا ۲۰:۳۰ با مرحوم قاضی منصوری قبل از خودکشی نیز مصاحبه‌ای می‌کرد! تا نتنها از سوپر اصولگرا بودن او می‌گفت و شاید حسب گزارش پلیس رومانی مبنی بر وجود الکل در خون مقتول می‌پرسید: آقای قاضی منصوری شما مشروبات الکلی را برای تفریح مصرف کردید یا برای راحتی و آرامش قبل از خودکشی؟

در رابطه با این مصاحبه مصطفی فقیهی نوشت : مصاحبه آن آقای خبرنگار با #روحاللهزم ، را دیدم؛ به شدت ضعیف و غیرحرفه‌ای بود.

راستش بَدَم آمد! اصلاً حس یک مصاحبه‌ی حقیقی به بیننده دست نمی‌داد. «مصاحبه‌کننده»، حداقلی از فن مصاحبه نمی‌دانست.

مدیران تلویزیون پس از این همه سال، هنوز نمی‌دانند دوره‌ی چنین گُفتُگوهایی سرآمده؟!

حسین هباشی هم نوشت : می‌گوید “منابع خبری‌ام در داخل را افشا نمی‌کنم چون شکایت می‌کنند!” مگر این گفتگو کِی ضبط‌شده؟ یعنی هنوز خبر ندارد که حکم‌اش اعدام است؟ یا نمی‌داند آدمی یک‌جان بیشتر ندارد و ولو شکایت کنند و محکوم شود، دیگر از زندانی که زندانی‌تر و از اعدام که اعدام‌تر نمی‌شود؟!