جدال میرسلیم و قالیباف بالا می‌گیرد / میرسلیم تهدید به شکایت کرد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفته که «ادعای ۶۵ میلیاردی میرسلیم رد شده» و او نتوانسته دلایل قانع کننده‌ای برای این پرونده به نمایندگان ارایه کند.

دفتر سید مصطفی میرسلیم نماینده تهران به مصاحبه سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان واکنش واکنش نشان داد و تاکید کرد که شکایت رئیس کمیسیون عمران در مجلس دهم از میرسلیم بی‌مورد است و اعتراف نایب‌رئیس وقت کمسیون عمران در پرونده عیسی شریفی موجود است.

دفتر میرسلیم اما در اطلاعیه‌ای هیات نظارت را تهدید به شکایت کرده و موضوع رشوه ۶۵ میلیاردی برای جلوگیری از تحقیق و تفحص از شهرداری را با پرونده عیسی شریفی قائم مقام قالیباف مرتبط دانسته است.

در بیانیه دفتر سید مصطفی میرسلیم آمده است :


از آقای مهندس میرسلیم دعوت کتبی نشده بود برای حضور در جلسه و ارائه اسناد.

شکایت آقای رضائی رئیس کمیسیون عمران بی‌مورد است زیرا تا کنون ذکر نامی از آقای رضایی نشد و اگر ایشان خودش احساس اتهام می‌کند به رفتار خودش برمی‌گردد.

به اعضای محترم هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفتند که برای دستیابی به اعترافات نایب رئیس وقت کمیسیون عمران دربارۀ دریافت ۶۵ میلیارد تومان باید از دادستانی استعلام کنند و این موضوع بخشی از پرونده آقای

عیسی شریفی و هولدینگ یاس است که در دوران شهرداری آقای قالیباف تأسیس شده است.

خبر منتشر شده در خانۀ ملت ناقص و جهت‌دار است.

امیدواریم هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان برای حفظ آبروی خود و رعایت انصاف آن را اصلاح کنند و الا مهندس میرسلیم ناگزیر می‌شوند از طرز کار آن هیأت به کمیسیون اصل نود شکایت کنند.

مهندس میرسلیم نسبت به اینکه عده‌ای در تلاشند تا مساله ۶۵ میلیارد رشوه را بحثی شخصی تلقی کنند را محکوم و قطعا برای خشکاندن ریشه فساد تا پای جان ایستاده‌اند.