جمهوری اسلامی غرق در فساد :تهدید محمدعلی نجفی به افشای رابطه میترا استاد با دادستان نظامی تهران

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ پس از افشاگری‌های انجام‌شده مبنی بر اینکه «محمدعلی نجفی» شهردار اسبق تهران برای کاهش فشار نهادهای اطلاعاتی تهدید کرده که نقش «میترا استاد» همسر سابقش را فاش می‌کند، ابراهیم رئیسی رئیس دستگاه قضایی ناچار به واکنش شد.

محمدعلی نجفی تهدید کرده بود رابطه جنسی میترا استاد همسر سابق خود را با «غلامعباس ترکی» داستان نظامی تهران را فاش میکند. این افشاگری باعث بحران در سازمان قضایی نیروهای مسلح شده و پس از آنکه متوجه شدند این رسوایی به بیرون درز کرده، با توصیه ابراهیم رئیسی تصمیم گرفتند غلامعباس ترکی را برکنار کنند. بنا به گزارش رسیده دکتر مهرانفر به عنوان دادستان نظامی تهران معرفی می‌شود. ‏در این میان غلامعباس ترکی دادستان برکنار شده نظامی تهران تهدید کرده در صورت اسناد رابطه جنسی او با میترا استاد را فاش کنند، ام نیز اسناد رابطه میترا استاد با حجت الاسلام شکرالله بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح را فاش می‌کند. به همین دلیل به رغم دستور ابراهیم رئیسی مجبور شدند ترکی را در سمت دادیار دیوان عالی کشور قرار بدهند.

‏محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران که همسرش میترا استاد را به قتل رساند، تهدید کرده که از رابطه جنسی میترا استاد با حجت الاسلام سید احمد زرگر معاون آیت الله جنتی و دبیرکل ‏ستاد امر به معروف و نهی از منکر هم خبر دارد.

علی جوانمردی در اینستاگرام خود نوشت:

با افشاگری آواتودی مجبور شدند دادستان نظامی تهران را برکنار کنند! جمهوری اسلامی در فساد غرق شده!؟

پس از گزارش آواتودی مبنی بر اینکه «محمدعلی نجفی» شهردار اسبق تهران برای کاهش فشار نهادهای اطلاعاتی تهدید کرده که نقش «میترا استاد» همسر سابقش را به عنوان پرستوی اطلاعاتی فاش می‌کند، ابراهیم رئیسی رئیس دستگاه قضایی ناچار به واکنش شد.

در این میان غلامعباس ترکی دادستان برکنار شده نظامی تهران تهدید کرده در صورت اسناد رابطه جنسی او با میترا استاد را فاش کنند، ام نیز اسناد رابطه میترا استاد با حجت الاسلام شکرالله بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح را فاش می‌کند. به همین دلیل به رغم دستور ابراهیم رئیسی مجبور شدند ترکی را در سمت دادیار دیوان عالی کشور قرار بدهند.

به گفته منابع آواتودی محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران که همسرش میترا استاد را به قتل رساند، تهدید کرده که از رابطه جنسی میترا استاد با حجت الاسلام سید احمد زرگر معاون آیت الله جنتی و دبیرکل ستاد امر به معروف و نهی از منکر هم خبر دارد!

اکنون احتمال حذف فیزیکی محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران به دلیل آگاهی داشتن از کیس های ماموریتی میترا استاد همسر سابقش برای ایجاد رابطه جنسی با مسئولان ارشد و فیلمبرداری و عکسبرداری از آنها به عنوان مدرک ضعف، بسیار بالاست.

محمد علی نجفی شهردار سابق تهران و مشاور حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی در ۷ مرداد ۹۷ پس از قتل همسرش میترا استاد به ضربه گلوله، خود را به پلیس تسلیم کرد، ولی در ۲۳ مرداد توسط اولیای مقتول بخشیده و از زندان آزاد شد.

5 thoughts on “جمهوری اسلامی غرق در فساد :تهدید محمدعلی نجفی به افشای رابطه میترا استاد با دادستان نظامی تهران

 • تیر ۳۰, ۱۳۹۹ در t ۱۱:۳۹ ب٫ظ
  Permalink

  مملکت رو ببینید که تمام مسولین دستشان به فساد مالی یا اخلاقی غرقه و چون همه از هم اتو دارند کسی جرات افشا حقایق را نداره و این چرخه ادامه دارد تا زمانی که….

 • تیر ۳۱, ۱۳۹۹ در t ۰:۴۰ ق٫ظ
  Permalink

  سوال من از همسران این افراد فاسد این که به احتمال نود و نه در صد این رابطه با پرستوی فاسد اولین ارتباط همسران انها بیرون از ازدواجشان نبوده و اخرینش هم نخواهد بود، پس باوجود این اگاهی و اطلاع هنوز این ازدواج ارزش و اعتباری برای حفظ کردن دارد؟؟!

 • تیر ۳۱, ۱۳۹۹ در t ۰:۴۰ ق٫ظ
  Permalink

  ۴۰سال خفت و خاری، بی اعتباری و فلاکت، ارمغان قومی سفاک است که در لباس دین و روحانیت ، فساد و جنایت هایی را مرتکب شده اند که تمام بدنامان و جنایت پیشگانی که دنیا تا به امروز به خود دیده است را روسفید کرده اند..!

 • تیر ۳۱, ۱۳۹۹ در t ۱۰:۲۱ ق٫ظ
  Permalink

  گروپ و ضربدری هم میزدن؟؟؟

 • مرداد ۱, ۱۳۹۹ در t ۹:۳۲ ق٫ظ
  Permalink

  نجفی گوه اضافی خورده.چون قتل مرتکب شده و اکنون باید مجازات بشه داره فرافکنی میکنه.این مرتیکه عوضی آشغال باید اعدام بشه.همین مرتیکه زمانی که وزیر آموزش و پرورش بودن ، معلمی حق نداشت ریشش رو با تیغ بزنه یا خانم معلمی حق نداشت مانتوی رنگی بپوشه و اگه چنین میکردن سروکارشان با حراست بود.باید این مرتیکه اعدام بشه.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.