جنتی: خدا آمریکایی‌ها و ترامپ را لعنت کند/شورای نگهبان حواسش را در تایید صلاحیت‌ها جمع کند/مردم گرفتار فساد گردن‌کلفت‌ها و زوردارها هستند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه داغ شهید سلیمانی هرگز کهنه نمی‌شود، گفت: ان‌شاءالله انتقام خون شهدای مقاومت گرفته می‌شود.


احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان در هشتمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری که در ساختمان مجلس قدیم شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: جای دوستانی از گذشته خالی است. حضرت آیت‌الله یزدی، آیت الله مصباح و امینی که باید به یاد آنها باشیم.


رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: یاد برادر عزیز و شهید ما سردار سلیمانی را گرامی می‌داریم. خدا ترامپ و آمریکایی‌ها را لعنت کند.


رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: این انتخابات انتخابات خوبی بود و مردم آزادانه انتخاب کردند. امیدوارم نمایندگانی که با اعتماد مردم انتخاب شدند به فکر مردم باشند. همان مردمی که پای صندوق آمدند و رای دادند. اولویت‌ها را در نظر بگیرید.


آیت‌الله جنتی با اشاره به اینکه انتخابات ریاست‌جمهوری را در پیش داریم، گفت: در اصل قانون اساسی کلمه تقوا به کار رفته است، شورای نگهبان باید حواسش را در تایید صلاحیت‌ها جمع کند. افرادی که از نظر شورای نگهبان تأیید می‌شوند تقوای الهی را مدنظر قرار دهند.

وی همچنین خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: از آقای رئیسی برای مبارزه با فساد گردن کلفت‌ها و پولدارها تشکر می‌کنم.


وی افزود: مردم گرفتار فساد گردن کلفت‌ها و زوردارها هستند و این مرد کمر بسته و به جنگ فساد می‌رود و قطعا مردم قدردان و حامی اقدامات ایشان و قوه قضائیه هستند.

✍️ دیدگاه شما 🙏