جنگ برای فینال و دیگر هیچ!

نگام، ورزشی – بعد از صعود پرتغال به دیدار نهایی، تکلیف دیگر فینالیست رقابت‌ها امشب و در دیدار حساس فرانسه و آلمان مشخص خواهد شد.
آلمان
شاگردان یواخیم لوو عملکرد نسبتا خوبی در طول رقابت‌ها داشته اند ولی بسیاری معتقدند که آنها سال ۲۰۱۴ که قهرمان جام جهانی شدند، تیم بهتری بودند و امسال دچار افت شده اند. با این حال آلمان از بهترین‌‌های یورو تا به اینجای کار بوده و پیش از این موفق به حذف ایتالیا و ثبت اولین برد تاریخ مقابل این تیم شده است.

آلمان در صورت پیروزی در فینال با پرتغال روبرو می‌شود و فرصت خوبی برای قهرمان شدن آنها به وجود آمده است. سامی خدیرا و ماریو گومز به دلیل مصدویت قادر به همراهی تیم نخواهند بود.
فرانسه
شاگردان دیدیه دشان از ابتدای مسابقات نسبتا خوب کار کرده اند ولی بازی‌های ضعیف مقابل تیم‌های ضعیف باعث شده تا کمتر کسی شانسی برای آنها قائل شود که این می‌تواند فرصت خوبی برای شکست دادن آلمان باشد.

آنها در بازی قبلی موفق شدند ۵-۲ ایسلند را شکست دهند ولی در جریان همین بازی نیز عملکرد درخشانی نداشتند. پل پوگبا از دیدار قبل درخشش خود را شروع کرد و امروز نیز همه چشم‌ها به اوست که آیا باز هم می‌تواند درخشان ظاهر شده و تیمش را نجات دهد یا نه.

 

ترکیب احتمالی:

01124924