جواد لعل‌محمدی پس از آزادی از بازداشتگاه اطلاعات سپاه: آقای خامنه‌ای به زودی مردم شما را از دخمه‌ها بیرون خواهند کشید

پایگاه خبری / تحلیلی نگام«جواد لعل‌محمدی» فعال صنفی معلمان ایران و از امضاکنندگان بیانیه درخواست استعفای رهبر جمهوری اسلامی که در پی تجمع مسالمت‌آمیز فعالان مدنی در روز۱۰ مرداد در پارک ملت مشهد به همراه خانم فاطمه سپهری و تنی چند از فعالان مدنی، بازداشت شده بود، پس از هشت روز شکنجه در روز ۱۸ مردادماه آزاد شد.

او پس از آزادی در یک پیام ویدئویی ضمن تشریح آنچه در این هشت روز بر او رفته، خطاب به رهبر جمهوری اسلامی گفته است: «آقای خامنه‌ای به زودی مردم شما را از دخمه‌ها بیرون خواهند کشید و مانند قذافی به مردم التماس خواهی کرد و هر تکه گوشت تو در دست یک نفر خواهد بود.»

بر اساس گزارش در تی وی ، این فعال صنفی به‌همراه فاطمه سپهری پس از بازداشت ابتدا با دست‌بند و پابند به یک پاسگاه نیروی انتظامی منتقل می‌شوند. یکی از افسران نیروی انتظامی با دیدن وضعیت آنها، دستور می‌دهد تا دستبند آقای لعل‌محمدی و پابند خانم سپهری را باز کنند. اما در ادامه ماموران اطلاعات سپاه آقای لعل‌محمدی را شبانه با کشیدن یک کیسه بر سر او و زدن دستبند به مکانی نامعلوم منتقل می‌کنند.

در ادامه این گزارش آمده است نیروهای اطلاعات سپاه به مدت ۴ روز به این معلم بازنشسته غذا نداده و روزانه لیوانی آب در مقابل او گذاشته‌اند. ماموران‌ در همین حالت با کشیدن کیسه بر سر این معلم بازنشسته او را با ضربات متعدد شلاق مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار داده‌اند. ماموران اطلاعات سپاه پس از هشت روز او را ظهر روز هجدهم مردادماه او را در بیابانهای شاندیز مشهد رها کردند.

این امضاکننده بیانیه درخواست استعفای رهبر جمهوری اسلامی پس از رسیدن به خانه در یک فایل تصویری خطاب به مسئولان نظام و در راس آنها با خائن خطاب کردن آیت الله خامنه‌ای ضمن تاکید بر مواضع پیشین خود خطاب به او اعلام کرد: «مردم ایران شما نمی‌خواهند. گورتان را از این مملکت گم کنید. این مردم به زودی آقای خامنه‌ای را از دخمه‌ها مانند صدام بیرون می‌کشند و هر تکه از گوشتش در دست یک نفر خواهد بود.»

آقای لعل‌محمدی در بخشی از این فایل ویدئویی خطاب به نیروهای انتظامی که در ساعات اولیه بازداشت، رفتاری نسبتا خوب با او داشته‌اند، گفته است: «تا دیر نشده به صف مردم بپیوندید. شما از این مردم هستید و نباید غلام فردی مانند خامنه‌ای باشید.»

این معلم بازنشسته در ادامه این فایل تصویری از مردم ایران دعوت کرد تا با هر عقیده و فکری که دارند برای سرنگونی جمهوری اسلامی در کنار یکدیگر قرار گرفته و زنجیره انسانی تشکیل دهند.