حاشیه ‌سازی دوباره امیرحسین مقصودلو؛ مادر تتلو باحجاب شد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، امیرحسین مقصودلو، معروف به «امیر تتلو» که اخیرا عکسی بی‌حجاب از مادرش را روی بدنش خالکوبی کرده بود، آن را باحجاب کرد.


تتلو، پس از خروج از ایران سبک جدیدی از زندگی را آغاز کرد. امیر تتلو تغییرات زیادی را در زندگی خصوصی اش ایجاد کرد و شاید بتوان گفت بزرگترین این تغییرات تتو کردن بیشتر نقاط بدنش بود تا جایی که حالا همه بدن او تتو دارد.


در میان همه تتوهای عجیب و غریبی که روی بدن او جا خوش کرده است، عکسی بی حجاب از مادرش به چشم می خورد. اما این پایان ماجرا نبود و به تازگی این خواننده پرحاشیه که در مقطعی از زمان بیشترین افراد حاضر در لایو اینستاگرام را به خود اختصاص داده بود، با انتشار عکس جدیدی نشان داد عکس بی‌حجاب مادرش را با هنر تتو با حجاب کرده است.


این اولین باری نیست که امیرتتلو درخصوص حجاب اظهار نظر کرده و حرف های او در مقاطع مختلف نظرات زیادی از کاربران فضای مجازی را به دنبال داشته است.

امیرحسین مقصودلو، زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در سبک رپ، پاپ و آر اند بی فعالیت می‌کند.


امیر تتلو، از نخستین خوانندگان سبک آر اند بی در ایران است که توانست به صورت «زیرزمینی» بخواند و شهرتی به‌دست‌آورد. او در اواسط دههٔ ۱۳۸۰ به دبی سفر کرد و پس از مدتی به ایران بازگشت که بازداشت شد و سپس دوباره به ترکیه رفت.


او از چهره‌های خبرساز و پرطرفدار شبکه‌های اجتماعی پربازدید در ایران بوده ‌است. حساب کاربری تتلو در اینستاگرام، به دلیل آنچه زیر پا گذاشتن قوانین این شبکه اعلام شده، تاکنون دو بار بسته‌شده‌است؛ یک بار در سال ۱۳۹۷ و بار دیگر در سال ۱۳۹۹. بنابر اعلام بی‌بی‌سی فارسی، اینستاگرام در بار دوم اعلام کرد که تتلو دیگر حق فعالیت در این شبکه را ندارد.


امیرتتلو در سیاست نیز از افراد مختلفی پشتیبانی کرده‌است. او نخست از میرحسین موسوی (سیاستمدار اصلاح‌طلب) پشتیبانی کرد و در انتخابات ۱۳۹۶ جمهوری اسلامی ایران، ابتدا از محمدباقر قالیباف و پس از انصراف او، از سید ابراهیم رئیسی، پشتیبانی کرد.