حرفهای قابل تامل هنرمند ترکیه ای: دنبال رابطه عاشقانه پایدار هستم، به درختان عشق می ورزم، آدم بی اعتقاد وجدان و مرحمت ندارد

 

 

الیسا محمدیان

 

سودا دمیرل، مانکن، خواننده و بازیگر سینمای ترکیه در مصاحبه ای قابل تامل در شبکه «بیاض» این کشور در پاسخ به این سوال مجری که آیا در زندگی اش کسی هست و رابطه عاشقانه با کسی دارد، گفت: نه کسی نیست چون من دنبال رابطه ای پایدار و عاشقانه هستم و وقتی با کسی هستم او را خیلی دوست دارم و ترجیح می دهم رابطه طولانی با او داشته باشم و چون این اتفاق نمی افتد ترجیح می دهم تنها بمانم.

این هنرمند ترکیه ای در ادامه به نکته ای اشاره کرد که جالب بود. او گفت حالا که تنها هستم به درختان و گیاهان عشق می ورزم و آنها را دوست دارم و حتی با آنها حرف می زنم چون آنها جان دارند.

سودا افزود که هر روز به درختان اطراف خانه اش سلام می دهد و به آنها می گوید خوبه که شما هستید.

این هنرمند ترکیه ای البته این نکته را هم گفت که مردی را دوست دارد که اهل ایمان و اعتقاد باشد چون اگر ایمان نداشته باشد.

وجدان ندارد و نمی تواند به آفریده های خدا عشق بورزد.

موضوعی که متاسفانه در جامعه ایران کمتر به چشم می خورد و دختران و پسران به قدری غرق در ظواهر هستند که جز پول معیار دیگری را در نظر نمی گیرند. ضمن اینکه روابط زودگذر بدون عشق چنان در جامعه رواج یافته که برخی افراد بی هیچ شرمی هفته ای دو بار روابط جدید خود را علنی می کنند. فاجعه ای که آدم را از رواج بی بندوباری در این سطح می ترساند.