حسین مرعشی : تا دو هفته آینده درباره زمان آغاز فعالیت‌های انتخاباتی تصمیم می‌گیریم/ هنوز فعالیت انتخاباتی برای مجلس را آغاز نکرده‌ایم/ در چارچوب اصلاح‌طلبان فعالیت می‌کنیم

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، حسین مرعشی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: تا دو هفته آینده درباره زمان آغاز فعالیت‌های انتخاباتی برای مجلس یازدهم در حزب تصمیم‌گیری می‌کنیم.

حسین مرعشی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» درباره فعالیت‌های انتخاباتی حزب متبوعش بیان کرد: تا زمان انتخابات هنوز زمان باقی است و ما هم هنوز فعالیت انتخاباتی را آغاز نکرده‌‌ایم.

او درباره زمان آغاز فعالیت‌های انتخاباتی در حزب کارگزاران توضیح داد که تا دو هفته آینده درباره زمان آغاز فعالیت‌های انتخاباتی برای مجلس یازدهم در حزب تصمیم‌گیری می‌کنیم.

مرعشی همچنین در پاسخ به این سوال که اگر قرار به فعالیت انتخاباتی برای انتخابات مجلس آینده در اواخر سال ۹۸ باشد آیا حزب کارگزاران به صورت مستقل کار خود را انجام می‌‌دهد یا زیرمجموعه اصلاح‌طلبان به کار خود ادامه می‌دهد، تاکید کرد: طبیعتا ما با مجموعه اصلاح‌طلبان کار می‌کنیم. کارگزاران در مجموعه اصلاح‌طلبان تعریف می‌شود و ما هم در چارچوب آن به فعالیت‌های انتخاباتی خود ادامه می‌دهیم.