حلقه وصل امام صادقی‌ها در دولت سیزدهم؛ میثم لطیفی معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی شد

پایگاه خبری / تحلیلی نگامبا حکم ابراهیم رئیسی، میثم لطیفی به سمت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور منصوب شد.

معاون جدید رئیس جمهور؛ عضو هیئت‌علمی گروه مدیریت دولتی دانشکده معارف اسلامی و مدیریت، دانشگاه امام صادق است. او در رشته معارف اسلامی و مدیریت صنعتی، دانشگاه امام صادق علیه‌السلام تحصیل کرده و دکتری خود را در رشته مدیریت منابع انسانی، دانشگاه تربیت مدرس اخذ کرده است.

در سوابق میثم لطیفی می توان به دبیری علمی رویداد ایده پردازی بیانیه گام دوم، نهاد نمایندگی ولی فقیه، مشهد مقدس در سال ۹۸ و رییس کمیته معنویت و اخلاق در مدیریت، پانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت اشاره کرد.

چهره لطیفی بیشتر در میان دانشجویان و همکاران مرکز رسیدگی به امور مساجد آشناست.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ حضور جوانان و دانش آموختگان دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان یک “دانشگاه خاص” که قشری از مدیران با طرز تفکر نزدیم به جناح محافظه کار را برای حاکمیت و دستگاه های اجرایی در دولت ابراهیم رئیسی بیش از دیگر دولت ها به چشم می خورد؛ به نظر می رسد با انتخاب میثم لطیفی به رئیس سازمان ادارای و استخدامی شاهد حضور جوانان تحصیلکرده مکتب فکری دانشگاه با رویکرد امام صادقی ها در بدنه اجرایی باشیم.