حمایت بنگاه دروغ پراکن فارس از متخلفان واکسن/ دم خروس شهرداری منطقه ۶ بیرون زد

شنیده ها

در حالی که پیروز حناچی شهردار تهران هنوز نتوانسته است برای برخورد با شهردار منطقه ۶ و مدیران متخلف او به جمع‌بندی برسد، بنگاه دروغ پراکن فارس در حمایت از این مدیران وابسته به طیف قالیباف خبرسازی می‌کند.

این بنگاه دروغ پراکن وابسته به سپاه در خصوص رسوایی تزریق واکسن کویید۱۹ به افرادی غیر از پاکبانان، با معاون شهردار منطقه ۶ تهران مصاحبه کرد و از قول وی نوشت: مساله پیش‌آمده را به شدت تکذیب می‌کنیم. این موضوع فقط شیطنت رسانه‌ای است!

این در حالی است که بر اساس خبرهای رسیده ، مسئولان متخلف شهرداری منطقه ۶ تهران به بهانه اینکه پاکبانان افغانستانی بوده‌اند و کارت ملی ندارند، به جای آنها اسامی پرسنل و بعضا اقوام ایشان را در فهرست تزریق واکسن نوشته‌اند.

شهردار منطقه شش که منصوب حناچی است، تورج فرهادی از مدیران شهرداری دوره قالیباف است. او و معاونانش که ظاهرا به رویه‌های توزیع رانت و ویژه‌خواری در دوره سابق عادت کرده‌اند، ظاهرا ابایی از این ندارند که واکسن پاکبانان افغان را به افراد دیگر تخصیص دهند.

از آنها انتظاری نیست؛ اما از آقای حناچی که سمت شهرداری تهران را بر اساس رای مردم به اصلاح‌طلبان به دست آورده، انتظار می‌رود پاسخ دهد که چرا به اینگونه تخلفات در زیرمجموعه خود تن می‌دهد و شجاعت برخورد با متخلفان اصلی را ندارد.