حمایت دولت روحانی از کاندیدای جبهه پایداری در انتخابات فدراسیون فوتبال/ آقای سلطانی فر، قحط الرجال بود؟

انتخابات فدراسیون فوتبال پس از ماه ها بلاتکلیفی قرار است دهم اسفند برگزار شود.

اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده در انتخابات پیش روی این فدراسیون فوتبال قطعی و اعلام شده اما حیدر بهاروند سرپرست فعلی فدراسیون در میان تایید صلاحیت شدگان نیست

علی کریمی، عزیزی‌خادم، کیومرث هاشمی و آجرلو افراد مطرحی هستند که صلاحیت آن‌ها برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال تایید شده است.

استدلال وزارت ورزش دولت روحانی این است که ما در انتخابات دخالت نمی کنیم و گزینه نداریم اما بررسی انتخابات های ماه های گذشته فدراسیون ها به خوبی نشان می دهد وزارت ورزش سلطانی فر برای تمامی رشته ها گزینه داشته و نمی تواند گزینه ای برای ریاست فدراسیون فوتبال نداشته باشد.

با وجود تکذیب ها وزارت ورزش در انتخابات حاضر است با یک گزینه نیابتی آن هم از تندترین جریان اصولگرا یعنی جبهه پایداری و جمیع بررسی های و کارشناسی ها همچنین تلاش های گسترده سلطانی فر، صالحی امیری ، معاونان و مشاوران به اینجا رسیده که کیومرث هاشمی گزینه دولت اعتدال در انتخابات فدراسیون فوتبال شود!!!

جالب آن که علی کریمی که همواره از حق مردم دفاع کرده و در مبارزه با فساد پیشتاز بوده و در سال ۸۸ با بستن مچ بند سبز در بازی مقابل کره جنوبی ، با جنبش اعتراضی مردم همراه بوده ، مورد توجه آقای سلطانی فر که یار نزدیک یکی از محصوران یعنی مهدی کروبی بوده ، واقع نشده است.

و عجیب تر آن که حتی به استان ها توصیه شده که به علی کریمی رای ندهند!!!