حمایت شگفت‌آور منتقد پرحاشیه از فیلم ۱۷ میلیارد تومانی!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ در میان عجایب و حاشیه‌های این دوره از جشنواره فجر،‌ یکی از حاشیه‌های باورنکردنی، حمایت منتقد پرحاشیه از فیلمی‌ست که با بودجه نجومی تولید شده و این حمایت و پشتبانی منتقد پرحاشیه، ناظران و کارشناسان سینما را هم مبهوت و سردرگم ساخت.


به گزارش بانی فیلم، مسعود فراستی درباره بازیگران این فیلم گفت: «بازیهای فیلم همه خوب‌اند. آفرین به پرویز پرستویی. او بعد از مدت‌ها یک بازی اندازه کاراکتر و درونی درمی‌آورد.

حجازی‌فر خیلی خوبه. هدیه تهرانی عالی بود؛ درست کاراکتر را درآورده. باران کوثری خیلی خوب بود. کارگردان موفق شده بهترین بازی‌ها را از این آدم‌ها در فیلمش بگیرد. آفرین»
فراستی در پایان با اشاره به کارگردانی این فیلم گفت:«باید بگویم این فیلم در جشنواره امسال یک واقعه است و فیلمسازان باید بدانند میشود مسئله داشت.»


این منتقد پرحاشیه که همیشه با نگاهی منفی، همه فیلم‌ها، اعم از ایرانی و خارجی را مورد تاخت و تاز قرار می‌دهد در اقدامی پرسش‌برانگیز از فیلمی دفاع کرده که برخی از خبرها از تولید آن با بودجه ۱۷ میلیاردی یکی از سازمان‌های شبه‌دولتی حکایت دارند.


به نظر می‌رسید با پشتبانی‌ و حمایتی که این منتقد پرحاشیه از فیلم مذکور در نمایش جشنواره‌ای داشته، به احتمال فراوان این حمایت در زمان اکران فیلم به نقطه جوش خود خواهد رسید.
اینکه چه رابطه‌‌ای میان تعریف این منتقد پرحاشیه با آن فیلم میلیاردی وجود دارد، در آینده می‌توان به پاسخ آن دست یافت.