حمله تند زاکانی به محمد مهاجری : یا عددها را نمی‌دانی یا معنی فیش یا مغازه رو! / پاسخ معنادار مهاجری به زاکانی : حرف حساب برای گوش شما هم مفید است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، زاکانی به ادعای محمد مهاجری درباره ریخت و پاش‌های مرکز پژوهش‌های مجلس پاسخ داد. محمد مهاجری هم به اظهارات علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌ها پاسخ داد و او را دعوت به رعایت ادب کرد.

حمله تند زاکانی به محمد مهاجری/یا عددها را نمی‌دانی یا معنی فیش یا مغازه رو!

زاکانی به ادعای محمد مهاجری درباره ریخت و پاش‌های مرکز پژوهش‌های مجلس پاسخ داد.

لازم به ذکر است «محمد مهاجری» روزنامه نگار و فعال سیاسی اصولگرا در توئیتی نوشته بود: «جناب آقای قالیباف! مرکز پژوهشهای مجلس یازدهم به ریاست آقای علی زاکانی با اینکه حداکثر ۲۴۸ پست سازمانی دارد در چندماه اخیر به ۶۰۰ نفرحقوق ثابت و به افراد متعددی بابت پروژه های مثلا تحقیقاتی پول داده و میلیاردها تومان سرمایه ملت بر باد رفته. یکی از نتایج این همه ریخت و پاش برای پژوهش همین قانون بودجه ۱۴۰۰ شماست که با ۱۲۰ ایراد از شورای نگهبان برگشت خورده. مراتب به عرض رسید تا اگر عیسی شریفی دیگری درست شد نگویید بی خبر بودم.»

علیرضا زاکانی نماینده قم در مجلس یازدهم و رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در پاسخ به محمد مهاجری در صفحه توئیترش نوشت:  تازه کاری راه شهرت یافتنش رونجس کردن چشمه ده دید که البته همزمان معروف شد و بی آبرو. حکایت ما با آقای محمد مهاجری هم اینه، بزرگوار اگر علاقه داری دیده بشی چرا سراغ مرکز پژوهش های مجلس آمدی و حرف بی حساب زدی، یا عددها را نمی دانی یا معنی فیش یا مغازه رو. یک ادعایت درست نبود.

پاسخ معنادار مهاجری به زاکانی/حرف حساب برای گوش شما هم مفید است

محمد مهاجری به اظهارات علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌ها پاسخ داد و او را دعوت به رعایت ادب کرد.

محمد مهاجری روزنامه نگار و فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به اظهارات تند زاکانی در یادداشتی نوشت: جناب آقای زاکانی عزیز! شنیدن حرف حساب برای گوش شما هم مفید است

او در ادامه نوشت: برادرعزیزم آقای علیرضا زاکانی در توییتی پاسخ مرا به ریخت وپاش در مرکز پژوهشها مرقوم فرموده اند. لطفا توییت ایشان را بخوانید. حضور این برادر عزیز عرض می کنم آمادگی کامل دارم در برابر اهالی رسانه در باره عملکرد ضعیف ترین رئیسی که بر ضعیف ترین مرکزپژوهشها در ضعیف ترین مجلس شورای اسلامی حکمروایی می کند مناظره کنم. آنجا معلوم می شود چه کسی عدد نمی داند و بی حساب حرف می زند. چنین مناظره ای فرصتی است برای اینکه برادرم زاکانی بزرگوار گوشش با حرف حساب هم آشنا شود.و سپس اینکه بد نیست رییس مرکز عریض و طویل و پرمدعای پژوهشها یک پروژه تحقیقاتی سفارش بدهد در باره تاثیر ادب و اخلاق مسئولان ( و بخصوص احترام به بزرگتر) تا معلوم شان شود که چرا درصد بسیار پایینی از مردم در انتخابات اسفند۹۸ شرکت کردند.

و آخرکلام: علاقه به شهرت و قدرت را بوسیده ام و کنارگذاشته ام. این هر دو ارزانی آقای زاکانی باد که سخت به آن دل بسته و خدا کند فقط دنیایش را به آن بفروشد. خودم و آقای زاکانی را به ادب و ادب و ادب توصیه می کنم.