خامنه‌ای: باز هم به فلسطین کمک می‌کنیم و هیچ ملاحظه‌ای هم نداریم

پایگاه خبری / تحلیلی نگام، علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، ضمن اشاره به کمک‌های پیشین تهران به فلسطین اعلام کرد: «باز هم کمک می‌کنیم، هیچ‌گونه ملاحظه‌ای هم نداریم.»

خامنه‌ای روز جمعه ۲۴ آبان‌ماه در دیدار با تعدادی از مسئولین جمهوری اسلامی و شرکت‌کنندگان در کنفرانس «وحدت اسلامی» بار دیگر با اشاره به مساله «محو اسرائیل»، اضافه کرد: «این به معنای محو مردم یهودی نیست؛ ما با آن‌ها هیچ کاری نداریم. این به معنای محو آن حکومت و رژیم تحمیلی است.»

او همچنین با مقایسه مساله فلسطین با استقلال بالکان، محو اسرائیل را به معنای «ازاله کردن اراذلی مانند [بنیامین] نتانیاهو» خواند.

سخنان امروز خامنه‌ای در حالی است که او در شهریور ۱۳۸۹ گفته بود:« اینکه گفته شود ما با مردم اسرائیل هم مثل مردم دیگر دنیا دوستیم این حرف درستی نیست، حرف غیرمنطقی است.»

او همین‌طور در آن زمان گفته بود: «مردم اسرائیل مگر چه کسانی هستند؟ همان کسانی هستند که غصب خانه، غصب سرزمین، غصب مرزعه و غصب تجارت به وسیله همین‌ها دارد، انجام می‌گیرد.»

1 دیدگاه برای «خامنه‌ای: باز هم به فلسطین کمک می‌کنیم و هیچ ملاحظه‌ای هم نداریم»

 • آبان ۲۶, ۱۳۹۸ در t ۲:۴۳ ق٫ظ
  Permalink

  به انهایی که ممکن است بگویند چرا من اینقدر به اپوزیسیون خود خوانده خود شیفته مارکسیست روسی در ایران با نقابها واسامی فریبکارانه (سلطنتی چه گوارایی بقراطی ، پاسارگادی گروگانگیرمیرزادگی ، سوسیالیستی سپاهی نیکفر ، مارکسیستی استالینیستی شونیستی تابان ، سکولار دموکرات خلقی نوری علا ، چپ لوموندی آخوندی اعتمادی ، مصدقی توده ای علیجانی ، مشروطه کمونیستی پسر پرهام ، ترامپیسم دفتر تحکیم مجید محمدی ، ققنوس رستاخیزیی هودشتیان ، پادشاهی ساوامای فرشگرد ، برانداز ۱۴ معصوم چالنگی ـ نوریزاده ، فقاهت فدایی ضد امریکای پوتینیستی ملیحه محمدی ، …) گیر میدهم و مشکل اساسی مملکت ایران را نه شاه و نه شیخ و نه هیچ دولت متصور استبدادی دیگر ، که وجود و حاکمیت انحصاری مطلق این مزدوران روسیه ، همزمان در حاکمیت ( نفوذی ) و در اپوزیسیون ( تخریبی و سانسور چی و تحریفی و باز دارنده) می دانم ؛ این حقیقت مطلق ساده ا ست که اینها در زمان شاه مدرن و آخوند مرتجع روسی پس از ان فقط یک هدف اصلی را دنبال کردند که نهایتا هم به تک حزبی و استبدادی شدن رژیم مدرن شاه و دور افتادن او از مردم و نظام های دموکراسی لیبرال غربی گردید و سرنگونش کرد ، هم به دیکتاتوری شبه بعثی ضد امریکایی ، ضد اسرائیلی ، شبه کمونیستی ملاهای روسی با همان درجه فساد و دیکتاتوری و تروریسم گرایی و وطن فروشی به اردوگاه روسیه گردید و انرا عنقریب فرو خواهد پاشید و اینبار این فرو پاشی به دلیل نبودن التر ناتیو ملی ( چون همه التر ناتیوها را این مارکسیست های روسی به دست ملاهای شبه اسد و شبه کاسترو نابود کردند ) ، با فروپاشی کامل ایران همراه خواهد شد و ایرانستان شدن ایران به پیش بینی شاه تیزبین پهلوی در اثر اتحاد ارتجاع سرخ و سیاه روسی به وقوع خواهد پیوست .
  ان هدف چه بود ؟
  “هر اتفاقی که بیفتد نباید منافع روسیه به خطر افتاده و هرگز نباید ایران به مدار امریکا باز گردد “.
  به همین دلیل اینها از هم پیمان شدن و خوابیدن با هر ارتجاع و تروریسم و مکتب فاسد سیاهی و هر فاشیست و تروریستی ، ابایی ندارند اگر منافع روسیه و مارکسیست های روسی حفظ شود .
  ۱)میبینید که اینها با عربستان سعودی هم مشکلی ندارند ( نه انرا دیکتاتوری می نامند ، نه اسلام گرا !، در هیچ رسانه ای از کیهان لندن تا ایران اینتر نشنال ، تا رادیو فردا ، تا دوچه ولله و بی بی سی و رادیو فرانسه و زمانه و …) اما همه اینها باهم اردوغان را اسلام گرای دیکتاتور می نامند !
  ۲) میبینید که اینها با جلال ال احمد دشمنی خونین دارند ، به این بهانه که او که یک توده ای بود به اسلام روی اورد بعد از اینکه متوجه شد که مارکسیست ها عنترهای ناسیونال روس هستند ! اما هیچ کدام اینها به اسلام گرایی طبری ، کیانوری ، گلسرخی ، دولت ابادی ، ملیحه محمدی ، …. هیچ ایرادی ندارند .
  ۳) میبینید که اینها مورالس دیکتاتور متقلب و چاوز و مادورو وارتگا و اسد فاسد ادمکش را هنوز با دید مثبت و گاهی عاشقانه تمجید و هر گونه اخبار منفی از انها را لاپوشانی و توجیه می کنند ، اما به دولت های لیبرال ژاپن ، فرانسه ، کانادا هم حمله میکنند به بهانه های کوچک ، تا چه رسد به اوکراین واندونزی و مالزی و کره جنوبی .
  ۴ ) میبینید که اینها همه مزدوران روسی از کارگزاران فاسد ملاها تا اپوزیسیون قلابی دست ساز انها ( حتی مزدوران سالهای دراز خمینی ، رفسنجانی ، خامنه ای مثل نوریزاد و طبرزدی و خزعلی ) را پوشش کامل میدهند ، اما بنی صدر ، بازرگان ، مجاهدین خلق که به جز سال اول (که حکومت خمینی که اصلا در دیکتاتوری ، اسلام گرایی ، فساد هیچ شباهتی به امروز فقاهت بعثی نداشت ) تمام چهل سال را بر علیه اینها مبارزه کردند ( حتی در انزمان که نوریزاد و طبرزدی و خزعلی با عشق خمینی و رفسنجانی و خامنه ای همین ملیون و لیبرال ها و مجاهدین را همراه و هم گام با فدائیان و توده ایها و خط شیطانی روسی امام خوئینی ها و موسوی و نبوی و محتشمی پور و عبدی ترور شخصیت می کردند ) را سانسور کامل کرده و محکوم میکنند به اوردن رژیمی که پیدایش و شروع کارش با کودتا و سرکوب همین بنی صدر و بازرگان و مجاهدین بود ! یعنی هیچ کدام انها در بیرون اوردن این رژیم و مستقر کردن ان از دل انقلاب طبقه متوسط ایران برای مشروطه کردن حکومت هیچ نقشی نمی توانستند داشته باشند و در اصل اینها قربانی این رژیم هستند ، نه فدایی ها و توده ایها و نه اپوزیسیون قلابی رژیم که اورندگان و بیرون کشندگان این نظام فقاهت بعثی روسی بودند . و همین ها رژیم دیکتاتوری از مردم جدا افتاده رستاخیزی را از دل نظام مدرن شبه غربی شاهنشاه بیرون کشیدند و روبروی مردم قرار دادند .
  مردم ایران ! تا روزی که این مارکسیست های روسی صحنه گردان اصلی رژیم های مدرن شاه و ارتجاعی بعثی خامنه ای و خمینی هستند ، هیچ انتظار ترقی و توسعه و دموکراسی و ازادیهای فردی و اجتماعی نداشته باشید ، اگر یک میلیون بار انقلاب کنید و خونهاتان سنگفرش خیابانهای این سرزمین نفرین شده گردد ، با امریکا ستیزی و روسی گری خیانت کارانه هرگز نتیجه ای نخواهید گرفت .
  باید از اندونزی و سوهارتو درس بگیرید. همه روس ها و نوکران انها را از مملکت بیرون بریزید . اینها حتی شعارهای شما علیه ولخرجی اموال تان در سوریه برای روسیه را سانسور میکنند .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.