خامنه‌ای در تشیع جنازه‌ی قاسم سلیمانی نماز خواند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام؛ علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، در مراسمی در دانشگاه تهران، بر جنازه قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین سپاه قدس که در حمله آمریکا در عراق کشته شد، نماز خواند.

پس از دو روز از آغاز تشییع جنازه سلیمانی در شهرهایی از عراق و ایران، روز دوشنبه ۱۶ دی، جنازه این فرمانده پیشین سپاه قدس به تهران رسید.

رسانه‌های ایران از «حضور انبوه» هواداران قاسم سلیمانی در مراسم تشییع سلیمانی در پایتخت خبر داده‌اند. همچنین مقام‌های بلند پایه جمهوری اسلامی از جمله حسن روحانی نیز در این مراسم شرکت کردند.

حسن رحیمی، رییس پلیس تهران، به ایسنا گفت: «ماموران پلیس از سه‌راه تهرانپارس تا ابتدای بزرگراه ستاری یعنی در طول مسیر تشییع حضور دارند.»

همچنین ایلنا از حضور برخی از «سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی» در این مراسم خبر داده و نوشت که شرکت‌کنندگان در این مراسم شعارهایی چون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده» و «نه سازش، نه تسلیم انتقام انتقام» سر دادند.

پیشتر هیات دولت جمهوری اسلامی، با فراخواندن مردم به شرکت در مراسم تشییع جنازه قاسم سلیمانی، روز دوشنبه را در استان تهران و روز سه شنبه ۱۷ دی را در استان کرمان تعطیل اعلام کرد.

قرار است که جنازه سلیمانی، پس از تهران در قم و در نهایت در کرمان تشییع و به خاک سپرده شود.

قاسم سلیمانی که با در اختیار داشتن فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران، سیاست گسترش نفوذ جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه را پیش می‌برد، در اولین ساعات جمعه ۱۳ دی در حمله‌ هوایی آمریکا به خودروهای حامل او و ابومهدی مهندس، نفر دوم حشدالشعبی و همراهانشان در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد.

مقام‌های جمهوری اسلامی و شبه‌نظامیان نزدیک به ایران از «انتقام سخت» علیه آمریکا سخن می‌گویند، اما کشورهای عربی منطقه و همچنین کشورهای اروپایی از ایران خواسته‌‌اند که خویشتن‌داری کند.

One thought on “خامنه‌ای در تشیع جنازه‌ی قاسم سلیمانی نماز خواند

 • دی ۱۷, ۱۳۹۸ در t ۳:۴۸ ق٫ظ
  Permalink

  الهه بقراط چریک تروریست فدایی ژاندارم کش کارش در کیهان لندن این است که برای روسیه حاشیه امن و توجیه و آشمالی دست و پا کند . همه رسانه های فارسی در مورد تسلیت پوتین و روسیه ، پنهان کاری کردند(پوتین :عمل انقلابی پرزیدینت ترامپ در خشکاندن ریشه یک توطئه روسی را ، تخلف آشکار از قوانین بین المللی اعلام کرد ، یعنی پرزیدنت ترامپ خلاف کار است مثل ملاها و اسد و مادور و پوتین که کریمه را دزدید و جنایت کرد همه جا ؟) و محکوم کردن کشتن قاتل مردم سوریه ، و خارجی خواندن مردم معترض ایران و حمایت های کامل روسیه و پوتین از ملاها چنان رسوا است که حالا دیگر هیچ ابلهی نمی تواند بگوید :
  ـ امریکا و انگلیس ملاها رآ وردند و پشت ملاها هستند و
  ـ نقش کثیف روسیه در تبدیل انقلاب طبقه متوسط ایران برای دموکراسی و ازادی های سیاسی و استقلال کشور در ۵۷ را ، به یک نظام شبه بعثی متحد روسیه ، سوریه ، کوبا ، ونزوئلا ، بلاروس ، قذافی ، اسد ، …. و دشمن ماجراجوی امریکا و اسرائیل و ناتو ، را ندیده بگیرد .
  پس مزدور روسیه و ملاهای روسی بقراط و محمدی و دولت آبادی و توده ایها و فدایی های دیگر ، دنبال پخش شایعه و ماست مالی هستند که مثلا روسیه از ملاها دفاع نمی کند !
  توجیه احمقانه این مزدوران روسیه این است که روسیه می خواهد در سوریه تک خوری کند ! یعنی روسیه یک امپریالیست ماکیاولیست ، الیگارشیک کثیف تر از همه قدرتهای جهان از ۳۰۰ سال پیش به این سو بوده و هست . این که تعریف ندارد ؟ چرا به صورت امتیاز بیان می کنید ؟ ایا اگر این حرف شما درست هم باشد جز این است که روسیه مملکت ما را به اینجا کشانیده با خدعه و فریب استعماری ، پس حالا باید پرسید شما مزدوران روسیه چقدر کثیف و سر سپرده هستید و خیانت کار به مردم ایران که با وقاحت می گویید پوتین کس و کون شما را گاییده و الان نه تنها حاضر نیست شما را عقد دائم کند ( مثل اسد جنایت کار و مادورو و کاسترو و ارتگا و قذافی و صدام خونخوار و کیم) بلکه شما را مثل یک فاحشه پیر پس از بردن لذت تمام حالا می خواهد رها کند ، چون کس و کون های جدیدی پیدا کرده .
  دیشب یک توده ای ( به گفته خودش ) که سلطنت طلب بختیاریست است( سیروس اموزگار که وزیر بختیار و روز نامه نگار زمان شاه بوده ) در تلویزیون ساواما ( ایران فردا) در برابر علی لیمونادی این چنین می گفت، بخوانید بسیار اموزنده است :
  ۱) می گفت ما فریب خوردیم زمان شاه ! اما همه فریب نخوردند !
  ۲) می گفت بزرگترین اشتباه شاه این بود که افسران حزب توده را اعدام کرد ( منظورش تروریست هم سنگر کش ،خسرو روزبه ، و مزدوران دیگر روس بود ) .
  ۳) می گفت کمونیست ها در همه جای جهان با هم هستند ، اگر با یکی از انها دشمن شوی ، همه انها در سراسر جهان علیه تو هزاران دروغ را می گویند و در جهان پخش می کنند ( داشت مثلا از بی گناه بودن شاه و دروغ بودن تبلیغات توده ایها علیه او می گفت ، اما نمی گفت که پس توده ایها با کمک بقیه مارکسیست های جهان شاه را بدنام و سرنگون کردند ، نه کارتر ، نه گوادلوپ ، اما نمی گفت چرا این توده ایها از خمینی و رفسنجانی و خامنه ای و موسوی و خلخالی… تا کنون حمایت کرده اند ؟ آیا جز این است که ملاهای روسی دارند به آنها و روسیه باج می دهند؟)
  ۴) می گفت بختیار گول نخورد ! همین ادم در رادیو فردا گفته بود که اشتباه بزرگ بختیار راه دادن خمینی به ایران بود ! خلاصه کلام می گفت چون مارکسیست ها توطئه گر ، دروغ پرداز هستند ، با هر کس مخالف باشند علیه او در سراسر جهان دروغ پخش می کنند ، شاه باید به انها بیشتر باج میداد ( چون همین ادم میگفت ۵ وزیر قوام توده ای بودند ! ) همه میدانند که بسیاری از وزیران و مدیران مملکت و همه روزنامه نگاران و کانون نویسندگان و شعرا و هنرمندان زمان شاه توده ای بودند . پسر خاله شهبانو که بختیار را به شاه تحمیل کرد ( قطبی مدیر عامل تلویزیون شاه توده ای بود ) انصاری توده ای بود که اولین کسی بود که کتابی نوشت و برای پاک کردن رد پای توده ایها در اوردن و تحکیم رژیم ملاهای روسی ( رفسنجانی ، خوئینی ها ، خامنه ای ، محتشمی پور، …) این تئوری گوادلوپ را از خودش ساخت و بقیه توده ایها برای استفاده کاندومی از ملاها از او تبعیت کردند در گرداندن ایران از مدار امریکا و لیبرال ها و ملیون و مجاهدین به مدار روسیه ، قاسم سلیمانی ( که می خواستند از او یک صدام درست کنند و بر ایران و عراق و لبنان حاکم کنند ، بعد از رها شدن از شر ملاهای روسی که بدنام هستند ، امیر احمدی کجا است ؟ ) ، اسد ، حزب الله ، احزاب تروریست کرد ( که الان همه ساکت هستند و از پرزیدنت ترامپ در کشتن این کودتاچی سوخته روسی دفاع نمی کنند ) ، مارکسیست های فاسد در بحران کوبا، نیکاراگوا ، بولیوی ، ونزوئلا ، … همه امروز از روی دست او کپی می کنند .
  من از سیروس اموزگار وزیر توده ای بختیار سوال میکنم :
  اگر شرافتی در تو باقیمانده و توده ای بودن تو را مثل بقراط و ملیحه و کشتگر و تابان و نیکفر و میلانی و …تبدیل به یک حیوان دروغ گو نکرده ، فقط به من جواب بده : ایا اینکه تو میگویی ما ! فریب خوردیم ، منظورت فریب خوردن از توده ایها نیست که شاه را به گفته تو بدنام کردند با دروغ ؟
  اینکه میگویی بختیار فریب نخورد ، ایا غلام حسین صدیقی نبود که فریب نخورد ، گفت شاه نباید از مملکت خارج شود و شرط قبول نخست وزیری را ماندن شاه اعلام کرد .
  حالا باید پرسید که بختیار که یک عضو جنهه ملی دست پنجم بود چه گونه بدون مشورت با همی صدیقی رو دست او بلند شد و رو دست سنجابی ؟ به همه خیانت کرد ، تا با خمینی شاه را بیرون ، ارتش را سر درگم ، مایوس ، و خمینی را وارد ایران کند . او با بازرگان و بهشتی معامله کرده و می خواست نخست وزیر خمینی شود ، سران ارتش شاه به او هیچ اعتمادی نداشتند ، شاه طبق روال همیشه به توده ایها باج داد و انها با ملاها و بختیار و فردوست ترتیبش را دادند.
  سیروس اموزگار کاملا راست می گوید که توده ایها اگر دشمن کسی شوند علیه او نه تنها در ایران که در سراسر جهان به کمک مغزشسته های جاسوس روسیه ( ژیژک ، چامسکی ، لوموند ، گاردین ، فارین پالیسی ، مایکل مور، اتحادیه های کارگری کمونیست ، دوچه ولله ، دی ولت ، بی بی سی فارسی ، زمانه ، رادیو فردا ، میلانی ، روشندل ، چالنگی ، بهبهانی ، نوریزاده ، ابراهام پرواند ، شودوفسکی ، سازمانهای تروریستی کرد و ترک و عرب و ارمنی تحت کنترل روسیه ….. ) علیه او دروغ پردازی میکنند و ترور شخصیت میکنند . شاهزاده ، شورای مدیریت گذار ، بنی صدر ، بازرگان ، امیر انتظام ، فروهر ها ، رجوی ، سنجابی ، نزیه ، شاه ، اویسی ، پرویز ثابتی ، جلال ال احمد ، فروغ فرخزاد ، گوگوش ، عارف ، سلبریتی هایی که نسل جوان دنبال انها هستند ، مکرون ، آبه ، اوباما ، بوش ، ترامپ ، بولتون ، پمپئو ، نتانیاهو ، اردوغان ،…. همه و همه توسط این سازمان فراماسونری مارکسیست های روسی در ایران و جهان ترور شخصیت می شوند .
  مردم ایران امروز میبینند چه کسانی در مورد حذف انقلابی قاسم قزاق روس که معلوم نیست در عراق چه میکرد نیمه شب با تروریست های بین المللی روسی ( از عراق و لبنان ) ؟ چرا از سوریه می امدند ؟ چرا هیچ مقام عراقی از انها استقبال نکرد ؟ وگرنه اگر با عادل المهدی یا یک فرمانده نظامی رسمی عراق ، روز روشن از پاویون می امدند ( مثل تمام سفر های او به سوریه ) که هیچ وقت ظنی بر نینگیزاند ، جز این یکی که اطلاعات امریکا دیققا این توطئه روسی ، چینی در عراق را کشف کرد و انرا در تخم سوزاند . وگرنه مثل لیبی و عراق و سوریه و افغانستان زمان شوروی الان یک نظامی مزدور یک لا قبا زیر بال عالیجناب پوتین می خواست از امریکا اخاذی کند ، و چین انرا با هنگ کنک معامله کند . آشمالی مسخره کیهان لندن برای روسیه جنایت کار . محاسبه پوتین و جینگ پینگ و امیر احمدی اشتباه بود .کی میگفت ترامپ اهل جنگ نیست ؟ شما نبودید ؟

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.